Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg melyik önkormányzatok...

Jelenleg melyik önkormányzatok "szabadították fel" a lakosságot a kötelező maszkhordás alól?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, Miskolc, Kecskemét a nagyobb városok közül már felszabadultak a covid hülyeség alól. De melyek még az országban azok a helyek ahol nem kötelező (csak a közértekben) a büdös genya maszk hordása?

2021. febr. 21. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát amint látod xd jelenleg semelyik sem támogatja a maszk elleni dolgot.
2021. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Molyember ***** válasza:
58%
Ha a maszkod büdös, akkor a szád is. Keress fel egy fogorvost.
2021. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Torcsa90 ***** válasza:
100%
Debrecenben sem kötelező közterületen!
2021. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen? Jó h mondod!Akkor miért hordják megis az emberek?:O
2021. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Torcsa90 ***** válasza:
A nem kötelező, az nem azt jelenti, hogy nem veheted fel. De, ha be mész vhova, akkor fel kell venni ott is. Én Budapestről mentem haza ugye itt kell és csodálkoztam hogy az emberek több mint felé nem hordja. Otthon mondták hogy itt nem kötelező max ajánlott.
2021. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk (40 ezres város) eddig sem volt kötelező utcán, csak megállókban, állomáson.

Az más kérdés, hogy én is sokszor magamon hagyom, mert bemegyek 3-4 helyre, aztán egyszerűbb, ha le sem veszem.

2021. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!