Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedett vagy azzal, ahogyan...

Elégedett vagy azzal, ahogyan a kormány kezeli a járványhelyzetet?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor szerinted hogyan lehetne jobban kezelni?
2021. febr. 21. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem kellett volna a pánikkeltés és akkor az egész járványosdi ugyanúgy észrevétlenül lement volna, ahogy az eddigi 6000 influenza szezon is.
2021. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

elég lett volna lemásolni a többi országot.

a veszélyeztetett ágazatok dolgozóit anyagilag támogatni.

ennyi.

elengedni a bérleti díjakat és havi fizut adni az otthonmaradás alatt.

de nem.

a fidesz szerint aki elveszítette az állását,vagy csődbe ment a vállalkozása az menjen a pi csába.

embertelen férgek ezek és ilyenek vezetik az országot.

2021. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Én sokkal jobban kezelném aztat a járványhelyzetet itten mostan.

(Korózs Lajos vagyok. Rövidesen Francia Szófia mentőszolgálatos asszonnyal fogom bizonyítani egy hiteles videóban, hogy mennyire jól csinálnám én a járványhelyzetnek a kezelését annak.) :DDD

2021. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Értsük meg végre, hogy nincs jó választási lehetőség, hanem két rossz van. Vagy kinyitunk és még többen fognak meghalni, vagy bezárunk és összeomlik a gazdaság. Valahol a kettő között próbálunk egyensúlyozni, amíg elegendő embert nem sikerül beoltani. Egy másik kérdésnél is leírtam, itt is leírom: nincs jó opció. Meg kell keresnünk a legkisebb rosszat, és azt kell követnünk.
2021. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

#4 nagyon igazad van én is ugyanezt írtam. Elhiszem, hogy mindenkinek tele van a hócipője az egésszel, de tényleg azt kellene megérteni, hogy ez NEM influenza, akkor sem, ha a többségre nem veszélyes, de sokakra igen, és az pont elég, hogy ha minden nyitva lenne, megtelnének a kórházak, összeomlana az eü, és akkor más betegek is meghalnának, mert nem jutnának kórházi kezeléshez. Ezt kellene megérteni!


Nagyon aggasztónak tartom, hogy még mindig vannak akik vagy nem is hisznek a mai napig a vírusban, vagy egy influenzával egyenértékűnek tartják. Pedig a számok alapján nem az. És nem a magyar számok alapján, hanem semelyik számok alapján.

2021. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Milyen járvány?
2021. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

nekem tele van a tököm az egésszel.

már egy éve minden hónapban azt olvasom, hogy na most majd mindmeghalunk, pedig már az elején is halálos volt.


de azt a mai napig nem értem, hogy éjszaka miért nem mehetek ki futni, mint korábban.

november óta 12 kilót híztam és zsibbad a kezem a keringési problémáktól, magas koleszterintől.

2021. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 árokpart ***** válasza:
51%
Úgy lehetne kezelni, hogy elfelejtenénk azt az egész járványosdit és élnénk az életünket a mostani kormány nélkül és az EU nélkül és inkább Horvátországgal és a többi kis antant országgal lépnénk szövetségre.
2021. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Önös érdekekből elégedett vagyok, mivel semmivel nem segíti a bajba jutottakat, így azok egyre kevesebbért kénytelenek eladni a vagyonukat az ételért. Nagyon olcsó lesz az ingatlan 2 év múlva, Lölő is ezt akarja.

De egyébként, nagyon szar. Ha normális országban élnénk, ilyen nem lehetne ami most van, de ez nem egy normális ország, ez fél-ázsia.

2021. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

13 hónapja jelen van nálunk a vírus, ebből 3 hónapon át nem próbált a kormány kezelni semmit se, és lám járvány se volt, 10 hónapja megy a járványkezelés, de már a 3. hullámban járunk.

Jó mi :D

2021. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!