Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete-Gyor Andras (Momentum)...

Fekete-Gyor Andras (Momentum) vagy Jakab Peter (Jobbik) lenne jobb miniszterelnok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 22:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Indoklassal
2021. febr. 21. 22:12
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Jakab Péter. Fegyőrt nem tudom komolyan venni...
2021. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Jakab Péter. Tapasztaltabb politikus.
2021. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A jobbik ma már nem is jobboldali igazán, nem? Úgy veszem észre mintha középen lennének, talán kicsit a balosok felé húz.

Azért érdekel, mert én baloldalinak tartom magam, de szívesebben látnám Jakab Pétert miniszterelnöknek.

2021. febr. 21. 22:23
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem Fekete-Győr András egy fokkal jobb lenne. Én erősebbnek tartom a programját olyan téren, hogy a tudás alapú társadalom teszi a hangsúlyt, és a környezetvédelemre, az övé kicsit modernebb vízió szerintem. Lehet, hogy a Jakab is jó lenne, de nála néha úgy érzem, hogy a nagy hangja mögött nincsenek valódi tettek. Úgy érzem, ha megválasztjuk akkor se biztos, hogy jobb lenne. Egy kicsit az irányvonala inkább a kis embereket, középkorúakat és az időseket célozza meg, meglátjuk mennyire lesz sikeres. Az még egyébként Fegyőr ellen szól, hogy néha hajmeresztő ötletekkel is élő tud állni, például a 100ezer az oltásért, meg a 9órás iskolakezdés. Persze, hogy jó lenne, ha max 25-30 óra lenne egy héten. Még ami a Momentum mellett szól, hogy nem nagyon hallani korrupciós ügyükről, ebben elég szigorúnak tűnnek.
2021. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Jakab Péter sokkal karizmatikusabb. Sokaknak nem tetszik a nyers stílusa, de rengeteg embernek meg ez kell, felkorbácsolja az ellenzéki szavazók érzelmeit, egy politikusnak ez a dolga. Fekete-Győr nagyon halovány politikus jelenség szerintem. Benne nincs meg az a határozottság, ami kell a politikában egy döntés meghozatalánál. Jakabnak ráadásul képviselői tapasztalata is van. Azért meredek lenne egy embernek úgy miniszzerelnökké válnia, hogy életében először akkor kerül az OGY-be, márpedig Fegyőrnél ez a helyzet.
2021. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

2017: Momentum elkezdi az aláírás gyűjtéstaz olimpia ellen.

2017: Jobbik embereket küld, hogy megverjék és megfélemlítsék azokat, akik gyűjtenek az olimpia ellen.


Szóval ki lenne jobb? Az, aki él az alkotmányos jogaival, vagy az, aki testi fenyítéssel küzd az ellen, ami másnak az alkotmányos joga?


Nos? Vajon melyik?

2021. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Mindkettő sz.r, de Jakab egy fokkal jobb lenne, ő azért nem nyalta a románok seggét a magyar jelöltek kárára.
2021. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
#6: aki már az országgyűlési "ovodás" stílust felvette, vagy már ismeri annak lehet előnye bizony. Csak kérdés, hogy mennyire rontották meg: Mennyire lett ugyan az belőle, mint mindenki másból abban az épületben?
2021. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
45%
Mindkettő tapasztalatlan a nagypolitikában, meg alapból alkalmatlanok bármire.
2021. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!