Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz szerintetek újra...

Mikor lesz szerintetek újra tanítás a középiskolákban?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

"Jó az online oktatás."

Nem.

2021. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

De jó.


Nekem jó.Nem kell korán kelni.

2021. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a félévben már biztos nem. És, hogy honnan tudom? Onnan, hogy emelkedik megint a szám, a környező országok jobban szigorítanak. Hiába van vakcina, maszk, korlátozás, ugyanúgy terjed csillapodás nélkül. Húsvétig nem fognak annyi embert beoltani. Majd inkább szeptembertől lesz .., de szerintem még az is kétes. Például nekem a kalkulátor azt adta be, hogy majd október - december között kaphatok oltást, addig úgyse fogok, de ha belegondolsz, addigra újra kell adni azoknak akik elsőnek kaptak. A kínai vakcinával senki se fog oltani, az összes többi vakcina meg akadozik, hiszen nem tudnak eleget gyártani.
2021. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12# pedig rádférne az iskola!!
2021. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14#


Nekem jó így.Nem romlottak a jegyeim és több időm van érettségire készülni.

Utáltam bent lenni.A tanárok szubjektívan (pofára) osztályoznak, kiskirálynak hiszik magukat.A diákok többsége meg egy gyökér.

2021. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!