Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egymás ellen versenyzett...

Egymás ellen versenyzett Mészáros öccse, Mészáros veje és Szijjártó Péter apjának egykori cége. Már családon belül is összevesznek a zsíros közbeszerzéseken?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 22. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy ki nyer,a pénz jó helyre megy.
2021. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy,ezt csak unaloműzésből tették,játékból.van aki a gazdálkodj okosannal játszik,ők meg százmilliárdokkal mert így izgalmasabb egy kicsivel.
2021. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Családon belül nem, csak külsőre fog menni a cirkusz. Bár azzal ellentmondanak megint maguknak, mint igazi keresztények:

"Szeresd felebarátodat!" - kivéve, ha maniról van szó....

2021. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én leginkább semlegesnek mondanám magam, de ez még nálam is kiveri a biztosítékot. Sajnos én az ellenzéki oldalon nem látom az igazi erőt, ott is megy a tolakodás, ez már most látszik. A magamfajta kire szavazzon?
2021. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4) usa elnökjelölt választás megvan?mi megy ott a demokratikus és republicista oldalon!?félel nem sokat tudsz róla mert ezekről nemigen számol be a sajtó.
2021. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Segítek: egyrészt szerintem a sajtó beszámol, meg nyilván az ember nem egy hülye majom és tud tájékozódni, ha hiányérzete van. És engem NEM érdekel, hogy ott mi megy, ahogyan az sem, hogy mi megy pl. Németországban. Teljesen más kultúra, más alapok, más helyzet. Ne legyen már normális az, ami ebben a cikkben le van írva! Én nem ítélem el mindenben a Fideszt, de ami az utóbbi években a közpénzekkel meg Mészárossal, meg azzal a vejjel történik, az bicskanyitogató. Egészségügyi dolgozóként mondom neked, hogy annak a pénznek lenne jobb helye, mint a magánrepülők és 16 milliárdos jachtok!
2021. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!