Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt érzem, hogy Fekete-Győr...

Azt érzem, hogy Fekete-Győr András mosolya takar valami féle szavakban el nem mondott hamisságot, ti ezt nem fedeztétek még fel?

Figyelt kérdés

Aki válaszol azt kérem ne a világnézete alapján válaszoljon, hogy most a jobboldali nacionalizmust vagy európai progresszív gondolkodást véli a maga igazának, hanem tényekkel alátámasztott érveléseket várok.(Például én Orbán vezetését rendkívül autoriternek tartom, viszont elismerem, hogy a járvány alatt csomó mindent jól csináltak, amíg az olyan baloldali pártok, akiket alapból támogatok, folyamatosan kampányoltak ellene). Úgy érzem valamit nagyon próbálnak elhallgatni a Momentumosok egy maszk mögött, nektek erről milyen véleményetek van?

Végül is Orbánból szélsőbalos kommunistaként liberális, majd szép lassan klasszikus konzervatív, és végül szélsőjobbos lett.

Tudom abszurd ezt így állítani, de van egy olyan érzésem, hogy a ha a Momentum nyerne 22-ben az ellenzékkel, akkor ők is simán eladnák az ideológiájukat, ha azt diktálná a hatalom(Csak úgy, mint ahogy a Fidesz tette)



2021. febr. 23. 13:50
1 2
 1/13 Fsms ***** válasza:
30%

Hihetetlen troll vagy. Amit Orbán válságkezeléséről írsz, az maga nem igaz. Orbán nem tudta kezelni a válságot.

Ha nem szereted fekete-Győrt ez abszolút nem gond, én sem szeretem a vezéredet.

Miért nem Orbánra kérdezed ugyanezt? Ott milyen kommenteket várnál?

2021. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

"Orbán nem tudta kezelni a válságot."


Mondj egy vezetőt az EU ba aki tudta kezelni a válságot, csak egyet.

2021. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
#2 Finn miniszterelnök például
2021. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a pártja sem bizalomgerjesztő.
2021. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

3# Igen annyira jól kezelik hogy nyár óta meredeken emelkedik a fertőzöttek és halottak száma:

[link]

2021. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
A Momentum szerint a migránsok eleve jobb emeberek, mint mi. Mit vártok Fegyőrtől?
2021. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

" a járvány alatt csomó mindent jól csináltak" - hát nem. pocsékul kormányoznak - mármint az ország szempontjából.

a brancs szempontjából jól csinálják: folynak a milliárdok a haveroknak, szépen beállnak az egyetemek is a sorba...

2021. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Minden pórusából árad egy ilyen orbánviktor fíling, pfujj.
2021. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
A Momentum egy lufi!
2021. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Fegyőr tipikus kommunista családban nevelkedett és ilyen értékrendet vall magának ő is.Baromságokat csinál. Kijelenti hogy a fő célja beszünteti a KIKET ami már nem is látezett :D pl.
2021. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!