Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az éjszakai kijárási tilalom...

Az éjszakai kijárási tilalom kontraproduktív?

Figyelt kérdés
Boltban dolgozm, 6 környékén akkora tömeg van minden nap mintha karácsony előtti aranyvasárnap lenne plusz akciókkal. Aki este 8kor szokott bevásárolni az most 6kor jön el.
2021. febr. 23. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Semmi értelme, kocsmák úgy sincsenek nyitva, aki házibuliba megy, most ott alszik, kint meg nem sokan buliznak télen. 😀 A boltzárás tényleg az egyik legnagyobb idiótaság , ez az egész 8 órási tilalom csak a rendpárti nyugdíjasoknak jó, mert legalább csend van meg minek menjen más is bármerre, ha ők sem mennek.
2021. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 árokpart ***** válasza:
84%
Igen teljesen felesleges és értelmetlen.
2021. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Persze, hogy tömeg van 6 környékén, hiszen az emberek 4 órakor végeznek munkában, utána tudnak elmenni vásárolni - de sokszor később, mert mennek a gyerekért az iskolába, 1-2 ügyet elintézni előtte. Ez máskor is így van még akkor is amikor nincs korlátozó intézkedés. Hétköznap 4 órától folyamatosan tömegek vannak mindenhol. Szóval biztos, hogy boltba dolgozol vagy korábban ez nem tünt fel?
2021. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

3

Ez hülyeség, sosem volt ilyen tömegnyomor 6-kor, mint mióta bevezették a korlátozákat.

2021. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Vidéki kisvárosba nem volt persze. :)
2021. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

kontraproduktív, igen. Legyen 23-05 óráig mint a románoknál, ha ennyire ragaszkodnak hozzá.


Én is ugyan azt tapasztalom, amit a kérdező. 16 óra után eddig is nagyobb tömeg volt, de ami most van 18 óra fele, a többszörösen túltesz rajta. Én a "régi nagyobb tömeget" kerültem el a 19 órai bevásárlással.

2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Én régen 21-22 óra közt jártam az auchanba, amikor egy tucat vásárló lézengett a több hektáros üzletben. Sose kellett sorban állnom a pénztárnál.

A korlátozások óta 18 óra körül járok, amikor kígyók kígyóznak a pénztáraknál.


Biztos azért hozták ezt a korlátozást, mert így "mindenki jobban jár"...

Vagy azért, hogy amíg ezen morognak a népek, addig nem zavarja őket, hogy mészáros már megvette az ország másik felét is.

2021. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én későn kelő vagyok, szerintem legyen éjféltől délig a kijárási tilalom.
2021. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vírus előtt 11-01 közt mentem nagybevásárlásra az éjjelnappali tescoba. 10 perc alatt végigszaladtam a sorokon, mert rajtam kívül csak az éjszakás árufeltöltők voltak benn.

Most pogózhatok 30 perceket a polcok előtt, mert annyian vannak benn, hogy nem férni oda az áruhoz. Közben maszk nélküli kisgyerekek visítanak torkuk szakadtából a 30x30-as kockakövön, mert a szülönek nincs ideje hazavinni oviból és aztán visszaérni hatra a boltba.


Igen, kontraproduktív. Illetve az is feltűnt, hogy míg este 10-11 óra körüli futásaimon max. 1 futó jött szembe a lakótelepen, addig 7-8 közt olyan a hangulat, mint a gimis tesiórán, libasorban kocogunk a bicikliút mellett...

2021. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: aztán ott tud az aeroszol hatás is dolgozni.
2021. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!