Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Jobbik törölte a régi videóit?

Figyelt kérdés

A Jobbik és a Jobbik infó csatornáról eltűntek a Jakab Péter elnöksége előtti, vagyis a körülbelül 1 évnél korábbi videók. Ezen kívül a jobbikos N1TV rengeteg videója el lett távolítva, vagy archiválva a YouTube-ról, pl. Toroczkai - Gulyás Márton vita, vagy a Puzsér-Tyirityán vita.


Csak nekem ugrik be erről a kommunista internacionálé egyik sora: ,,A múltat végképp eltörölni"?



2021. febr. 24. 09:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
90%
Ezt én sem értem. Direkt megnéztem most a Jobbik youtube csatornáját, és a régi videók eltűntek. Vajon miért?
2021. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
65%
Valahogy én sem találok videókat a Fidesz liberális korszakából, pedig biztos azok is érdekesek lennének mai szemmel.
2021. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem értem, hogy a pártot miért nem nevezik át... Az emberek már nem ugyanazok, az ideológiák már nem ugyanazok, a célok már nem ugyanazok... Akkor mire fel tartják meg a Jobbik nevet? Még ők is törölnék a saját múltjukat. Nevezzék át olyanra a pártot, ami most illik hozzájuk...
2021. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
71%
Ez érdekes...miért szedték le őket? Vagy a normális korszakukat el kell törölni?
2021. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
61%

Pedig pont most akartam megnézni a 2011-es március 15-i jobbikos megemlékezés ünnepi beszédeit. :-(


(Csak vicceltem, kit érdekel?)

2021. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon helyes, hogy letörlik a szélsőséges korszakuk minden maradványát, demokratikus néppárt lettek. Akik meg ezen hisztiznek, azoknak ajánlom figyelmébe, hogy a fidesz is ezt tette 1994 után.
2021. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
59%
Tehát manapság annyit tesz demokratikusnak lenni, hogy Orbánozni kell 0-24-ben? A demokrácia szót is legalább annyira lejáratta az ellenzék, mint a náci szót.
2021. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
80%

Nem tévesztenek meg senkit, szóval elég kétségbeesett próbálkozás.

Mindenki tudja, hogy a régi Jobbikosok a Mi Hazánkhoz mennek, akik már szinte biztos, hogy elérik a parlamenti küszöböt. Ez azért nagy érvágás az Összefogásnak, mert így a Mi Hazánk legalább 5%-nyi szavazatot fog elvinni tőlük, de az is lehet, hogy sokkal többet. Nem mindenkinek tetszik a Jobbikkal szövetkező, Gyurcsány-vezette párt.

Majdnem biztos, hogy a bizonytalanok inkább egy negyedik pártot választanak, mint anno 2014-ben az LMP.

Hiba volt összeállni a Jobbikkal és Gyurcsánnyal.

2021. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
100%
Késő.
2021. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
28%

9

"Mi Hazánkhoz mennek, akik már szinte biztos, hogy elérik a parlamenti küszöböt."


1%-on vannak, az életbe nem jutnak a parlamentbe :DD

2021. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!