Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha meghallaná a rendőr, hogy...

Ha meghallaná a rendőr, hogy így beszélek Orbánról Mészárosról meg az egész fideszről, bevinnének?

Figyelt kérdés

Mondjuk, ha nem az egész fideszről, csak Orbánról, Mészárosról.


Szoktam az ismerősökkel, barátokkal beszélni a politikáról és azt is szoktam beszélni, nem írom le, hogy miket, hogyan, meg hova kívánom, mit kéne tenni vele, mert ip cím alapján még ma este rámtörné a kommandó az ajtót, csak annyit, hogy nem jó dolgokat beszélek róluk, de Ők is ugyanazt igazat adnak, hasonlóképpen vélekednek.


Ha egy rendőr meghallaná, hogy ezekről az alakokról így beszélek, mármint nagyon nem szép jó dolgokat mondanék, előállítana, hogy a Magyarország nagyrmberét nem szabad szídni, nagyon brutál dolgokat róla?


Csak azért kérdezem, mert valaki levelet írt ennek a Müller Cecíliának és hatalmas dobra verték, rendőr hajsza nyomoz az ügyben. Úgyhogy vigyázni kell, mit mond az ember.



2021. febr. 25. 23:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha meghallaná egy rendőr, hogy brutális dolgokat mondanék az előbb említett személyekről, bevinne?
2021. febr. 25. 23:07
 2/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
72%
Napi zorbándiktátor kérdésünket láthatták, lapozzunk.
2021. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem vinne be, helyette szelíden javasolná, hogy a paranoiáddal keress fel egy szakembert. :)
2021. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Alkotmányos jogod van a szólásszabadsághoz. Nyugodtan úgy kritizálsz politikust, ahogyan csak szeretnéd.
2021. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy maga a rendőrség fidesz párti-e.
2021. febr. 25. 23:10
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

#5: "Adjál nekik, a k***a anyjukat!"

Ezt 2006-ban mondták a rendőrök, miközben gumilövedékkel lőtték a Fidesz ünnepi rendezvényéről békésen hazafelé tartó megemlékezőket. Ugye, tudod, ki volt akkor a miniszterelnök?

2021. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor Gyurcsány volt a miniszterelnök.
2021. febr. 25. 23:19
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

mit szemérmeskedsz, nem értem. Az O1G már durvaságnak sem számít.

ha jól látom, nem kedveled a fideszt, akkor ne otthon motyogj, mert nemcsak a szólás szabad, a politikai szervezkedés is, toborozz választókat jövőre. Hiányzik még egy millió biztosan. Tiéd a pálya!

2021. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem kedvelem a fideszt, jól látod. Pedig fiatal vagyok.
2021. febr. 25. 23:23
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kopasz majom Rákosi Matyi regnál!

Akkor biztos ment volna érted a fekete autó.

2021. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!