Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek tüntetések a...

Miért nincsenek tüntetések a szabályozások ellen?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem azt szeretném mondani hogy tüntetni akarok, próbáljatok nem arra asszociálni én mit gondolok, hanem arra hogy mit gondoltok ti.

Szóval a csapból is az folyik hogy milyen rettenetesek a korlátozások, mennyire elcseszett az élet, de mindenki csak halkan tűr, esetleg reménykedik hogy jobb lesz (“-na, a kormány a 33. alkalommal sem oldotta fel a korlátozásokat, de sebaj, itt a 34. alkalom, na majd az lesz a tuti!”)

Az elmúlt években annyi piti dolog miatt tüntettek az emberek, aminek semmi értelme nem volt, az ilyen helyzetekben pedig mindenki hallgat és nyel?


2021. febr. 26. 01:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Hát tudod egyszer süt a nap,máskor meg esik az eső,ha meg egyik se akkor fúj a szél.


Ilyen brutális körülmények között lehetetlen tüntetést tartani.

2021. febr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Vihar előtti csend, mielőtt lángokba borulnak a felhők...
2021. febr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Én a szigorításért tüntetnék, csak eszemben sincs kimenni a tömegbe.

A házunkban négyen haltak meg, tíz emeletes panel, egyik sem volt öreg, a bátyámék utcájában fél tucatnyian, még a körzeti orvost is elvitte, pedig negyven körül járt.

Ha a te környezetedben nincs haláleset, - gondolom nincs, mert akkor másként beszélnél, - na akkor állati mázlis vagy, de a legnagyobb szerencse sem tart örökké.

Én már nagyon várom az oltást.

2021. febr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

A tudosok megállapították hogy sose fog teljesen eltünni a vírus, együtt kell vele élni.


Szóval ha arra var az ember mikor lesz vége akkor sose, ez csak azert ciki mert az élet megy tovább, öregszik mindenki haladni meg nem haladok előre mert minden bevan zarva. Sztem nem kell sok, kulfoldon mar vannak tiltakozasok meg egy ilyen evet eltolnak aztan mindenki belefog sz*rni.


Kivi vagyok a sok becsődült vállalkozásra majd milyen megoldádt talál a orsós pártunk 🤭

2021. febr. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Ha lesz oltás és be is oktatja magát elég ember, nem kell majd a korlátozás.


Értem?

2021. febr. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen nem tűnik el a vírus, mert nem mindenki oltatja be magát a világon, így az oltatlanok között továbbra is lesznek megbetegedések, sőt halálozások is, de járvány már nem lesz belőle.

Eddig még csak egyetlen járványos betegség tűnt el a Földről, pedig az aztán nagyon durva volt, a fekete himlő, minden más megjelenik időnként valahol, de nincs belőlük baj, mert léteznek ellenük gyógyszerek, vagy oltások és ahol felütik a fejüket, ott csírájában lokálisan el lehet fojtani.

Az új kórokozókkal szokott baj lenni.

2021. febr. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Mert egy birkanép vagyunk, azért.
2021. febr. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

#5


Igen értem, akkor légy rendes te is és mindenki aki ezt írná ide és oltasd be magad a nép érdekében, és védj meg engem is mert én nem hajlok a dologra és félek. Tudod az ilyen buta emberek mint én és a társaim akik nem bíznak a kormányban és összeesküvés elmélet hívők vagyunk, szeretnénk mind hogy legalább ti legyetek bátrak és védjetek minket meg azzal ha oltatjátok magatok. Köszi ☺️🙌

2021. febr. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
"A tudosok megállapították hogy sose fog teljesen eltünni a vírus, együtt kell vele élni."-ehhez nem kell tudósnak lenni.az infuenza is velünk marad mint ahogy az ebolt,dengue láz,ebola stb.
2021. febr. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Az embereknek nincs fölös 1 milliója bírságot fizetni, plusz semmit nem ér a tüntetés, Németországban, Ausztriában, mindenhol végigjátsszák ezt a hülye mozit.
2021. febr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!