Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szükség lesz a márciusi...

Szükség lesz a márciusi képviselői minimálbér emelésre? (bruttó 1 millió 103 ezer forintról helyett 1 millió 211 ezer forintra)

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 26. 09:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen!Nagyon kell szegényeknek az emelés!Hisz 4%-ot emeltek nekünk is ami kb 140 Ft-ra jön ki per nap.Szóval írtó rendesek velünk.Nekik is jár a jóból hisz annyi mindent tesznek értünk hogy el sem tudod képzelni🤣🤣🤣
2021. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
A kormány nem olyan bőkezű a képviselőivel, mint Karácsony Gergely a tanácsadóival.
2021. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, minek emelik, ha válság van.Plusz "állítólag" infláció sincs.


A rendes minimálbért meg megemelték kemény 4 százalékkal...

2021. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó az!Örülj a 140 Ft-nak is.Jövőre is rájuk kell szavazni/irónia/
2021. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szavazás arról szól hogy melyik párt vigye a pénzt, tessék elmenni :D
2021. febr. 26. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Ok😊Igazad van!
2021. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

"Én is lopok, te is lopsz, ő is lop, mindenki lop.... Há kire szavazzak? Niccsen más!


Krumplit, Viktor! Krumplit, Viktor! Krumplit, Viktor! Krumplit, Viktor! Krumplit, Viktor! .......!

2021. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

Én nem értem hogy miért olyan nagy problémája a proliknak a képviselők fizetése, bszki ők vezetik az országot, ők a fő-fő emberek, ráadásul demokratikus úton megszavazva kerülnek oda ahova, mit sajnalod tőle azt a pár millió forintot? Egy focista többet keres...


Nem a fizetésekkel van a baj, hanem a korrupcióval, én inkább adnék nekik 10x ennyi fizetést, ha cserébe nem lopnának 100x annyit. Mert akárhogy is nézzük a korrupció egyik oka az ő alacsony fizetésük, minden irónia nélkül. A magánszektorban sokkal nagyobb pénzek vannak, holott az állami vezetők fölöttük állnak elvileg, na amikor milliárdokkal játszanak ezek a politikusok mindennap, igen sajnos nem fognak megelégedni puszta 2-3 millával.


A másik, az embereket nem csak a politikusok lopják meg, a cegvezer milliardokat kaszál, neked meg odalök egy kis alamizsnát, ez itt a legnagyobb probléma emberek, rabszolgaként dolgoztatnak éhbérért, ez nem állambácsi hibája, ti hagyjátok.

2021. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Bp önkormányzatait állítólag a kormány kivérezteti. Erre Karácsony olyan bőkezűen osztogatta a prémiumot, mintha svájci színvonalon élnénk. Volt aki 7 milliót(sic!) kapott. Ahhoz képest százezer semmi
2021. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

100 ezer minden hónapban, mind a 198 képviselőnek, örökre.


VS 7 millió 1X.


Oké.

2021. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!