Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető egy éjjel-nappali...

Elképzelhető egy éjjel-nappali kijárási tilalom bevezetése ha szigorítani kell?

Figyelt kérdés
Munkába azért még megengedett lenne menni, de csak papírral. Ahogy most éjjel is.
2021. febr. 26. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos nem, az ellenzék egyből ugrana rá habzó szájjal és a Fidesz ellen fordítanák. Ez kéne az emberek védelmében de így is uszít az ellenzék percről percre.
2021. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Elképzelhető, de ki van zárva, hogy az emberek ezt eltűrjék, kibírják. Főleg, hogy jön a jó idő, és senki nem tudja megmondani, hogy meddig lesz bezártság, elképesztő pánik és felháborodás lesz.
2021. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen csak a kommunista Kínában, Észak-Koreában működőképes. Szerencsére.
2021. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 árokpart ***** válasza:
69%
Érdekes lenne annak tükrében, hogy amíg nekünk pl. egy kis faluban az üres utcán este 8 óra után nem lehet sétálni, addig meg bizonyos emberek repülgethetnek egzotikus tájakra és behozzák pl. a dél-afrikai mutáns vírust. Mikor esténként sétálgatok és derűlt az ég néha szeretem kémlelni a csillagokat és repülőgépet szinte alig szoktam látni, máskor meg még járvány előtt meg szinte minden pillanatban láttam repülőket. Még olyan rossz érzést is keltett bennem annak ellenére is, hogy sem most és a jövőben sem terveztem repülőgéppel utazni, hogy mivé lett a világ a járvány kapcsán. Rossz volt nézni az üres égboltot. Ezek szerint nem kicsit tévedhettem, mert ugyanúgy működhet a légi közlekedés mint máskor legfeljebb más időpontokban repülnek a járatok.
2021. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Elmondom nektek, hogy jogilag bizony tavasszal itt egész napos kijárási tilalom volt, több kivétellel. Csak jobb volt eufemizálve "korlátozásnak" nevezni. A magyar joban ugyan azt jelenti mind 2.
2021. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Én tavaly tavasszal is ugyanúgy mászkáltam mindenfele, mint járvány előtt. :D Jártam túrázni, találkoztam haverokkal is. Annyi, hogy nem tudtunk beülni sehova, de azt most sem lehet, ja meg üres volt a BKV :D

Viszont ha a mostani éjszakai tilalmat terjesztik ki egész napra, akkor tuti megmakkanok. Főleg hogy itt a jó idő. Szóval nagyon remélem, hogy nem szigorítanak tovább.

2021. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tavasszal annyi kivétel volt a korlátozásban, hogy csak az nem talált, aki nem akart. A mostani éjjeli az sokkal szigorúbb. Gyakorlatilag csak munkába mehetsz.
2021. febr. 26. 22:01
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Enni muszáj, tehát boltba menni is muszáj. Ergo a vásárlásnak muszáj kivételnek lennie. Ha megállít a rendőr, és azt mondod, hogy boltba mész, mit tud csinálni? Sunyiban követ a fél városon keresztül, hogy lássa, tényleg boltba mész-e?! Itt meg is bukott az elmélet.
2021. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Igen,sőt az elhunytakra is ki fogják terjeszteni.
2021. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8: interneten lehet rendelni.

Azonkívül lehet hogy ilyet csak hétvégenként vezetnek be.

2021. febr. 26. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!