Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt miért írja mindenki, hogy...

Itt miért írja mindenki, hogy nincs esély hogy a hagyományostól eltérő érettségi legyen idén, miközben megintcsak romlik a járványhelyzet?

Figyelt kérdés
Sokak szeretnék, hogy idén se legyen szóbeli, mert a bezártságban tanulás nagyban megnehezíti az érettségire való felkészülést, aki benne van pontosan tudja, nem kell magyaráznom. (Persze tudom itt is van kivétel, aki imád hónapokig otthon lenni)
2021. febr. 27. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
De mi romlik? Nekem az egész család átesett rajta, magamat is beleértve. Őszintén hogy milyen. Más mint az influenza valóban de sokkal enyhébb!
2021. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké, én sem félek különösebben.

De a harmadik hullám miatt megint jöhetnek szigorítások, Cilike is ezt nyomatja Orbánnal együtt.

2021. febr. 27. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom de hosszú távon olyan gazdasági válság lessz ebből ami az egész kapitalista rendszert úgy földhöz vágja hogy a 1929 es válság lepke fing lessz mellette
2021. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!