Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnök...

Orbán Viktor miniszterelnök úr karrierrje hogyan másként alakult volna ha a nevét meghagyja Orsósnak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

A ballib legendáriumban évtizedek óta tartja magát a sztori, de sajnos szó sincs Orsósról.


[link]


Kedves kérdező! Mindössze egy 4 mp-es Google-keresés volt. Szívesen!

2021. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem pár év, és ismét megváltoztatja, amikor már túl sok minden kiderül, és menekülni kell....valami olyasmire ha tippelhetek: Shaolin Orbinyek Vasziljev
2021. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az ellenszél cikk nem bizonyít csak vélelmez. Én hiszem, hogy Orsós volt csak nem tudtam, hogy Oppenheim is hozzátartozott.
2021. febr. 28. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak trollkodás, hogy Győző egy Orsós cigány származású családból való. Az Orbán családfa szerint nem az, az egész azon alapszik, hogy fiatal korában tényleg úgy nézett ki, mint egy cigány, van kép is róla.
2021. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én hiszem, hogy Orsós volt csak nem tudtam, hogy Oppenheim is hozzátartozott."


Akkor tehát hiszed. Köszönöm, nincs több kérdésem.

2021. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
55%
Orbán Viktor nem cigány! Fogjátok már fel! Egy nagyapa kevés hozzá, hogy a cigány közösséghez tartozzon. Mint feljebb valaki belinkelte, egy cigány felmenője sincs. Ha lenne, akkor sem számítana annak.
2021. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Azért érdekes mert hogy lehet az hogy nekem voltak cigány felmenőim, Orbánnak nem és én hozzá képest hófehérke vagyok ráadásul még szőke is.

Szóval cigány szerintem is, egy román olah cigány ezért nem szőkül.

2021. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!