Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Még igy is szavazn...

Fideszesek! Még igy is szavaznatok jovore a Fideszre, hogy a az elmukt egy evben jarvanykezeles fedonevvel tonkretette az orszagot?

Figyelt kérdés
Szazezrek munkalehetoseget vette el, de azert ők nagy keresztenykenyt nyugodtan orgiazhattak, jachtozhattak, hulyenek neztek a magyarokat, egyedul a szavazotaborukat (60+os korosztaly) akartak vedeni, mikozben generaciok jovojet tettek kiszamithatatlanna. Meg igy kis kitartotok emellett a korrupt banda mellett?

2021. márc. 1. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Kitartok
Belattam, hogy a Fidesz nem allt ki mellettem. Csalodtam.
Nem érdekel a politika.
Soros
Gyurcsány
92 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
35%
nem, ez már nem vicces, itt már nem arról van szó, hoyg kármiylen járványstratégia legyen, vagy, hogy egy rövid idieg meg kell, hogy húzza magát az ember hanem nyíltan arról beszélnek, hogy egyes állampolgári jogokat csak a beoltottak kapnának meg.Ez egy nagyon veszélyes fejldöési folyamar, és az ellenzéki összefogas is benen van, ez ellen fel kell lépni.
2021. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%
Nézd kérdező, én tudom, hogy már nagyon szeretnéd látni a valóban becsődölt gazdaságot, a munkanélküli tömegeket, és az utcán ezrével fekvő temetetlen halottakat, hogy egy kicsit nőjön az esélye annak, hogy talán ismét a te kedvenc politikusaid lophassanak, de sajnos még mindig nem jött el a te időd. Ne aggódj, a patás Orbán minden kedden biztosan megbukik, szerdánként pedig gyáván lemond.
2021. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Az oltast speciel beadatom, de partallastol fuggetlenul, es ha kell varok egy felevet a Pfizerre. Szijgyártó meg lenyelheti..
2021. márc. 1. 20:25
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Ha akarod adasd be a te döntésed,a te dolgod. Ne zsaroljon senki, hogy egyes állampolgári jogaimmal csak akkor élehtek ha beadatom.
2021. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nézzél már kicsit szét mi van más országokban, meg mondjuk mi volt 2008-ban nálunk és mi volt az EU-ban és utána tegyél ilyen kijelentést, hogy a Fidesz tesz tönkre embereket.


A nyugati vakcinára való várásod meg szép csak épp minél tovább terjed a vírus annál tovább maradnak a korlátozások, amik nem tesznek jót a gazdaságnak, ami miatt meg csomóan vesztik el az állásukat.

2021. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem egyedi. Mivel alapvetően a spanyol nátha óta Európa nem küzdött soha pandémiával. Sok helyen ugyanez a helyzet és kb mindenhol lesz oltási igazolás.
2021. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Hat figyu, en mar reg elkoltoztem errol a Magyarorszagnak csufolt leprateleprol, ahol az embernek hacsak nem NER tag sok jovoje nincs. Ismeroseim nagy resze is lelepett mar. Ha normalis orszag lenne, fideszes politikus nem lenne szabadlabon. Sarkozynek is voltak korrupcios ugyeix3 evre le is csukjak. Nalunk ilyen miert nincs?
2021. márc. 1. 20:31
 8/37 anonim ***** válasza:
57%

fél évet?

én beütöttem a kalkulátorba az adataimat és 22 decembere lenne,ha szeretnék oltatni...


a fideszesek meg kb szekta szinten vannak.

ma jött a melóhelyemre egy ember próbanapra.

megszűnt a munkahelye a korlátozások miatt,özvegy,3 gyereke van.

4 hónapja nincsen bevétele az éhkopp szélén vannak és nem sikerült vele megértetnem,hogy kinek köszönheti ezt,annyira csak a fidesz.

elmeséltem neki,hogy minden egyes ország kezeli és kompenzálja valamiképp a veszélyeztetett iparágak dolgozóit,vagy a megszűnt iparágak dolgozóit.

a világon egyedülálló módon a fidesz az egyetlen,aki azt mondta,hogy

-a vírus miatt elveszítetted a melódat,veszélybe került a vállalkozásod?

akkor ba szódj meg!

2021. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
54%
Ha elkoltoztel mar, mit lazitod itt a nepet?
2021. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
29%

6.os: Az oltási igazolás engem nem érdekel, az eddig si volt, hanem arról, hogy már nyíltan beszélnek azon emberek állampolgári jogainak csorbításá´ról akik nem rendelkeznek azzal, az ami már evszéles és dmeokrácia ellenes. engem nem érdekel a "máshol",eppúgy demokrácia ellenes, Ausztriában, és Németroszágban is.


PS: Az se igaz, hogy ez a "járvány" a spanyol náthához hasonlíthjató, ha nem a pozitívan teszetekj számát nézzük, hanem a a valódi betegek számát, nem nagyobb semivel egy erösebb influenza járványnál. Söt voltak influenzajárványok még az elmútl pár évben is amik ennél sokale rösebbek voltak

2021. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!