Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Annyi munkahelyet fogunk...

"Annyi munkahelyet fogunk létrehozni, amennyit a vírus megszüntet" Hol vannak ezek a munkahelyek? Valahogy nem találom őket!

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 23:19
A kérdező szavazást indított:
létrejöttek azok, valahol az országhatáron és az Óperenciás tengeren túl
ne sivalkodj libsi! akkor is jobban élünk
ott vannak azok, keresd jobban!
Gyurcsány
Soros
Brüsszel
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Soros György és Simicska....az "S" betűs szavakkal van probléma.
2021. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Fideszes vagyok, de a válaszlehetőségeken jót röhögtem.

Ha már nem bírja egymást a két oldal, legalább a humor legyen egy közös pont.

2021. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A migránsok már elvették előlünk ezeket a munkahelyeket.
2021. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 árokpart ***** válasza:
23%
Az is lehet, hogy elnézték a dátumot és 2001-et értettek alatta. Ha visszamennénk 2001-ben akkor meg is találnánk ezeket a munkahelyeket.
2021. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, szerinted megszűnt a vírushelyzet?

MAJD ha a vírusgondoknak vége AKKOR tudnak új munkahelyeket létrehozni azok helyett amik megszűntek.

Most másokkal próbálkoznak, pl. az építőiparban. Értem én hogy ha valakinek van egy tanult szakmája vagy olyan munkája amit évek óta csinált korábban és ahhoz ért, akkor nem szeretne helyette totál mást, esetleg sokkal nehezebb munkát végezni (én sem szeretnék), de ha valakinek régóta nincsen munkája akkor azt is el kellene vállalni. A környezetemben rengeteg példa van vállalkozóknál akik nem találnak alkalmazottat. Tényleg keveset fizetnének, kevesebbet, mint amennyit korábban esetleg könnyebben is megkeresett az aki most munkanélküli lett, de ha egyszer nincs munka és bajban van akkor nem sokkal jobb mégis annál, mint ha nincsen semmi?

2021. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Az újraindult cégek, akik így-is úgy-is visszavették volna a dolgozókat


Na, azokra már most verik a vállukat a parlamentben, hogy "mi voltunk"

2021. márc. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Magyarországon sok munkahely jött létre az utóbbi időben, az irány mindenképpen helyes , hogy munkával és nem segélyből tartsák fenn magukat az emberek.
2021. márc. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy nyomorgunk de legalább nincs szemkilövetés meg nokia doboz meg IMF hitel meg 2010 előtt meg gyurcsány Ja brüsszes soros
2021. márc. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

8.

Annyi pénz már nem fér bele a Nokiás dobozba.

2021. márc. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fsms ***** válasza:
29%
Valóban nem találod. Ezt akkor mondta amikor egy kicsit túl tolta az antidepresszánsokat. Van ilyen.
2021. márc. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!