Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én látom nagyon negatívan a...

Én látom nagyon negatívan a dolgokat a jelenlegi kormányzással kapcsolatban, vagy tényleg rossz a helyzet?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, 3 éve házas. Viszont meddő vagyok, ami miatt mi semmi segítséget (CSOK, babaváró, stb.) nem kapunk az államtól.


Albérletet kell fizetnünk, amire a rezsivel együtt egy teljes fizetés elmegy, mert pedagógusként mindketten nettó 200 alatt keresünk.


Egyszerűen azt érzem, nem tudunk egyről a kettőre jutni, ráadásul most már mindenhol azt nyomatják, hogy mi a férjemmel még családnak sem hívhatjuk magunkat, mert nincs gyerekünk...


Gondolkozunk az örökbefogadáson, de így kevés fizetés mellett, albérletben kevés az esély, egy egészséges, fehérbőrű kisbabára meg legalább 5 év a várakozási idő. Kövezzetek meg, de nem szeretnék fejlődésben lemaradt, óvodás korú, cigány származású gyereket örökbefogadni. Mert csak azt kapnánk belátható időn belül.



2021. márc. 2. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
üdv a fidess valóságában...
2021. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
UGyanezzel a helyzettel mi lenne más szerinted egy másik kormány esetén...???
2021. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell feladni a próbálkozást.

[link]


Ezeket próbáltad?

2021. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
2: a kérdés a fideszes család-definíciót feszegeti.
2021. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as, aranyos vagy, de nekem nincs esélyem terhesnek lenni. 23 évesen méhnyakrákom lett és volt egy teljes méheltávolításom.
2021. márc. 2. 11:20
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Jól látod, kb egy Fehéroroszország Light verzió vagyunk.
2021. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
A fidesz egy gennyedzo keles az orszag testen.
2021. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

Mi a baj egy óvodás korú gyermekkel?

Alkalmazkodni kéne a SAJÁT helyzetedhez, nem mindenért a kormányt kellene hibáztatnod és várnod a sült galambot.

2021. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Lehet ám örökbefogadni gyereket és máris járnak a kedvezmények, és még szociális berlakasra is pályázhattok akár. Örökbefogadott gyerek jogilag ugyanaz mintha te szülte volna. De első körben neveloszulo legyél, az nem tart 5 évig. És siman orokbefogadhatod idővel.


A kormány tehet róla hogy olyan pályát választották ahol 200k alatt van a fizetés? Szerinted 2002 es 10 kozott többet kerestek a pedagógusok? (segítek, nem)

2021. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
8: az 50-es és 70-es években sokaknak kellett alkalmazkodni. Most esély lenne, hogy egy kormány alkalmazkodna a polgáraihoz. De ez diktatúrákban lehetetlen.
2021. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!