Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orvosok miért mondanak fel...

Az orvosok miért mondanak fel az új törvény miatt?

Figyelt kérdés
Nem értem, majd keres egy orvos nettó 1-2 milliót hivatalosan. Akkor meg mire fel látnak? Az a bajuk ,hogy nem fogadhatnak el hálapénzt, és nem vállalhatnak mellékállást?

2021. márc. 2. 14:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%

Bruttó 1-2 milliót, de tegyük hozzá,hogy csak a 20 tapasztalattal rendelkezők kapnának ennyit, a fiatalabbak nem.


A mellékállás lekorlátozása elég nagy baj.Ha nincs mellékállás, hiába a nagy béremelés, kevesebb lesz a bevétel.



Plusz, az új törvény, eléggé megvágja a pótlékokat is.Illetve, ugráltathatóvá (vezényelhetővé) teszi őket.

2021. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Most őszintén kapja majd a havi több milliót, hálapénzből is be akarnak legalább ennyit szedni+ a magánrendelésből.Most ez a baj, hogy megtiltották nekik a mellékállást és a hálapénzt? A világ pénze se elég nekik?
2021. márc. 2. 14:15
 3/37 anonim ***** válasza:
64%
Az a bajuk kedves kérdező hogy nem akarják hogy össze viszza vezényeljék őket mint a robotokat önköltségre,ennyi.Én sem írnám alá ha eü-s lennék
2021. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
34%

En se értem.


Csak annyi jött le h nem akarjak h athelyezgessek őket.


Sznob banda,mi ehez túl halandók vagyunk h értsük.


Nyavognakh külföldön mennyit keres egy orvos,sok mégse megy ki mert a maganrendelesen szrra keresi magát.

2021. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
37%
Jaj de sajnalom őket oh szegenyek....XD
2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
39%
Azert kevés az idejük mert a sok gyogyszerugynok nagyon leterheli őket!
2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
73%
Próbáld ki, hogy havonta cserélsz munkahelyet, és más-más megyében dolgozol így. Hamar rá fogsz jönni, hogy a pénzzel van a legkevesebb bajuk az orvosoknak.
2021. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%
Ebből nekem is csak az jön le, hogy sokkal jobban megéltek a kisemberek összekuporgatott pénzéből.
2021. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
67%

Az orvosi diploma elé értékes, nem azért tanultak annyit,hogy vezényelgessék őket.

A katonákat szokták vezényelni.Az orvos, nem katona alapesetben.


Nekem ugyan nem orvosi diplomám van, de én sem dolgoznék olyan helyen, ahol vezényelgetnek.Majd én eldöntöm, hol dolgozok, ne más mondja meg.

2021. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%

Én megértem az orvosokat de tényleg az volt a legjobb megoldás hogy egész osztályok mondanak fel? Orbánt ez nem fogja érdekelni, nem fogja visszavonni a törvényt.

Ellenben ott lesz egy csomó beteg ellátatlanul. Tegnap kértem időpontot több helyre is. Ultrahangra 2 hét múlva, laborba 3 hét múlva, kardiológiára április 19re kaptam időpontot, úgy hogy szörnyű fájdalmaim vannak nap mint nap. Na mármost ha még ennél is kevesebb doki lesz akkor aztán nézhetjük mikor kapunk időpontot.

2021. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!