Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kezdenek az emberek...

Árokpart kérdése:

Miért nem kezdenek az emberek még többen menni az oltásért?

Figyelt kérdés
Ugye mindenki a korlátozó intézkedések feloldását várja és azt is, hogy végre úgy élhessük az életünket mint 2 éve. Viszont ehhez az kellene, hogy minél többen oltassuk be magunkat és a járványt által ne kerüljünk kórházba. Ugyanis a korlátozó intézkedések tükrében éppen a kórházba kerülésen van a hangsúly, mert a korházak terhelőképességeinek a határa miatt kell ezeket bevezetni. Mert lehetne teszem azt napi 20 ezer fertőzött is, de ha ez a számú fertőzött nem szorulna orvosi és legfőképpen kórházi ellátásra és átvészelné apró tünetekkel akkor a normális mederben folyhatna az élet úgy mint akár egy influenzajárvány esetében. Miért nem értjük ezt már meg vajon?
2021. márc. 2. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem mehetsz, csak ha hívnak. Nincs még elég vakcina.
2021. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
En speciel a természet patikájába bízom. Nem szeretném, ha szurkálnának.
2021. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Szégyen lenne az, ha a szervezetem nem bírna el w vírussal. Én nem vagyok gyenge, nincs szükségem rà
2021. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Például mert oltás nélkül sem szorulunk kórházi, de még orvosi ellátásra sem. Rengeteg ember vagy teljesen tünetmentes, vagy nagyon enyhe tüneteket produkál csak. Másokat pedig nem fogsz megvédeni azzal, hogy beoltatod magad, mivel hordozó attól még simán lehetsz, hogy nem betegszel meg.
2021. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert félek a szuritol
2021. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Latod,kevesen akarnak emberkiserlet resztvevoi lenni...

Tobb az urom,mint az orom...



Ha ennyire szeretnel oltast,menj el es vidd az egesz csaladod is. De masokra ne akard raeroszakolni a sajat akaratod.

2021. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alex Fly ***** válasza:
91%
Mennék én... Ha egyrészt lehetne, másrészt pedik biztos lehetnék abban, hogy ellenőrzött, emgedélyezett vakcinát kapok és nem mindenféle gyanús vacakot, amire senki mem vállal garanciát...
2021. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert nem csak a vírustól rettegnek hanem az oltás mellékhatásatol ami szerintem egyszerre szánalmas meg nevetséges.A maradék értelmes ember meg tudja hogy felesleges beoltania magat
2021. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez az egész hiszti az emberek egészségéről szólna akkor már az elején a kórházi kapacitást kellett volna növelni, személyzetet specifikusan továbbképezni. És ahogy a vakcinákat "gyorsított eljárásban" kiengedték, gyakorlatilag szinte teszt nélkül, maguk a beoltott emberek a kísérleti patkányok. A gyógyszerekre is kellett volna koncentrálni, de az ugye nem olyan jó bevételi forrás, mint a félévente kötelezően ajánlott oltás.

De a népről szól ez, hanem az oltásmutyiról (kuurvanagy biznisz).

Nameg az ellehetetlenített vállalkozások potom pénzért felvásárlásáról, a magánhitelek bedöntéséről.

Az embereket totális homályban és rettegésben tartják, az összes információ valóságtartalma kétes.

Az utcai kötelező maszkhordás meg egyszerűen nevetséges.

2021. márc. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

pár hete itt kaptam a savat ,amikor le mertem írni,hogy az én háziorvosom többféle gyógyszerallergiával és autoimmun betegséggel nem ajánlja egyik nyugati vakcinát sem ,nekem meg a kínai nem kell .Na 2 napja pontosan ugyan ezt kitalálták a nagyokosok ,amit az én 65 éves háziorvosom hetekkel előtt megmondott,hogy nem biztonságos és nem lehet beadni ilyen feltételek mellett .

Akkor arról is volt szó,hogy a gyártó megmondja hány napnak kell eltelni a két oltás között,nálunk ez mostantól telibe lesz szarva ,orbán azt mondta 12 hét belefér 3 helyett :D

Fogalmuk sincs (senkinek) az oltás mennyi ideig véd,milyen mértékben,és melyik mutációknál hatásos. Na én nem vagyok oltásellenes,se vírustagadó ,de ez micsoda ,ha nem emberkísérlet ? Teljesen megértem,hogy sokaknak nincs bizalma ennyi hazugság,csúsztatás mellett / miatt .

2021. márc. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!