Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan változott az elmúlt...

Hogyan változott az elmúlt egy évben a koronavírushoz való hozzáállásod?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt magához a vírushoz és az intézkedésekhez, valamint az azok következményeihez való hozzáállást.

2021. márc. 2. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Eleinte azt hittem az egész csak egy szokásos felfújt sztori.

Aztán egyre közelebb, egyre több lett a beteg, de akkor is maradtam annyiban, hogy nem kell pánikolni, nem zombi vírus, csak meg kell tartani azokat a szabályokat amiket az orvosok ajánlottak. Amikor egy kolléganőm teljesen kiborult miatta, akkor elbizonytalanodtam, hogy talán én nem veszem elég komolyan - de aztán rájöttem, hogy csak ő tolta túl a rettegést.

Aztán egyre közelebb jött, egyre több lett a beteg és egyre többen kerültek lélegeztető gépre. Asztmás vagyok, tudom milyen órákon, napokon keresztül szinte fuldokolva élni, elkezdtem félni attól, hogy velem is megtörténhet. De továbbra sem mondtam hogy "mindmeghalunk" mert ez akkor sem zombi vírus, csak komolyan kell venni.

Átestem rajta. Nem volt könnyű, de nem is volt olyan súlyos mint attól féltem, bár én kevésbé vagyok egészséges engem kevésbé viselt meg, mint a testvéreméket. A gyerekemnek viszont elment a szaglása és azóta sem kapta vissza. Félek attól, hogy ez nem is jön helyre, ez rosszabb mint attól félni hogy nekem bajom lesz.

Az első perctől féltettem idős szüleinket, amit tudtam megtettem én is és a család is hogy őket megvédjük. Sokáig úgy nézett ki sikerült.

Aztán el kellett temetnem az anyámat.

Hát így változott a hozzáállásom.

2021. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Kezdetben nem tudtam megítélni, hogy mennyire veszélyes, így minden intézkedést támogattam.


Nyár végére láttam, hogy veszélyesnek veszélyes, de nem mindenkire egyformán. Emellett súlyos gazdasági következményei is vannak a korlátozásoknak.


Az ősz folyamán próbáltam belenyugodni az intézkedésekbe, de mára már nagyon ráuntam az egész történetre.

2021. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Az elejében úgy voltam vele hogy ez is csak egy kamu valami,egy túlreagált influenza.


És azóta is úgy vagyok vele hogy ez csak egy sima megfázás amit jól kihasznál a sok megacég és kormány.

2021. márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem ezt kevesen mondhatják el az oldalon magukról, de én a járvány kirobbanásakor Kínában éltem. Az ottani elképesztően komoly volumenű és profi tájékoztatás és jelenlegi Magyar szemmel elképesztő járványkezelés miatt én már januártól elég komolyan vettem a dolgokat, ez az attitűd azóta sem változott nagyon.

Egy dolog változott a szememben. Az elején elhittem a magyar járványügyi adatokat, de ez valamikor ősszel hiteltelenné vált a szememben, azóta nem követem mit mond róla a kormány vagy a média. A vírust természetesen továbbá is nagyon komolyan veszem, és várok hogy beoltsanak.

2021. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Az emberek abba doglenek bele,h elvesztik a vallalkozasuk,ettermuk szorakozohelyuk stb. Meg egyeb allasukat.

Videken mar tomegesen eheznek az emberek!!

2021. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Én már az elején tudtam hogy ez a háttérhatalom újabb húzása de azt hittem létezik.Mostmar tudom hogy nem létezik.Az intézkedéseket az emberek szivatasara találtak ki
2021. márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Igazából ,nem változott.
2021. márc. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Változott. Akkor az első néhány hétben eléggé ráparáztam, de úgy májustól kezdve egyre csak növekszik a kamuérzetem. Nyilván létezik, de hogy ilyen szintű intézkedések nem indokoltak, az hótziher. És biztos nem fogom beoltatni magamat.
2021. márc. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Jó lenne már látni a végét!
2021. márc. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Egyre erősödik bennem az érzés, hogy egy globális átverés áldozatai vagyunk. Nem tagadom a vírus létezését, csak bibliai méretű misztikumot csináltak belőle, ismeretlen okokból. Sajnálom az áldozatokat, de mindenki úgy csinál, mintha a corona előtt soha senki nem halt volna meg. Szóval alapból halandók vagyunk, nem csak a coronával kéne foglalkozni. Valószínűnek tartom, hogy történelmi fordulóponthoz érkezett az emberiség, nagyon sok minden gyökeresen meg fog változni.
2021. márc. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!