Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki pénzeli a momentumot?

Ki pénzeli a momentumot?

Figyelt kérdés

Fekete-Győr András elég sokat költ facebook hirdetésekre, ahogy láttam erről multkor egy statisztikát. Politikusok közt kimagaslóan sokat költ, asszem valami 600 ezer Ft-ot írtak. Meg nekem is állandóan a Momentum, Fegyőr hírdetéseket dobálja be facebook, pedig sose nézem egyik oldalt se, nem követem.


Ki áll mögöttük? Kinek érdeke pénzelni őket és miért? Vagy ők kukázzák össze rá?


2021. márc. 3. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
George Soros Michael and Bill Gates Michael.
2021. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A Fogtündér.
2021. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Soros György
2021. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem kérdés!
2021. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Soros, azért voltak kénytelenek a tökkelütött Szélt is bevenni, Soros egyik kedvenc politikusasszonysága.
2021. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Soros. Bár bizonyítani nem tudom, de az origo és a 888 is ezt írta egy név nélküli cikkben. Mivel 8 osztályt végzett, nyelveket nem beszélő, tanulatlan rezsimszolga vagyok így el is hiszem, amit írnak.
2021. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

#6: Jó, akkor hagyjuk az Origot (bár, a második legolvasottabb portál Magyarországon) és a 888-at. Nézzünk szét máshol:

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Meg a percemberesek amúgy sem valami szegények.

Példának ott az idősebb Fegyőr.

2021. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!