Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor vagy Gyurcsány...

Orbán Viktor vagy Gyurcsány Ferenc a nagyobb lúzer?

Figyelt kérdés

Ki a lúzerebb bástya?


[link]



2021. márc. 3. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Orbán a lúzerebb
Gyurcsány a lúzerebb
Mindketten egyforma lúzerek
58 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Méghogy lúzerek ...😆 Az egyik milliomos, a másik ingyen járhat fodbalmeccsekre.
2021. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Orbán
2021. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Orbán,nem kérdés!
2021. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Drága Ferike! Hogy is volt ez? Úgy emlékszem, miután a koalíciós partner (a mára megboldogult SZDSZ) otthagyott téged és kisebbségi kormányba kényszerültél, végül 2009-ben lemondtál, mert tele lett a gatyád a közelgő megsemmisítő vereség miatt. Aztán a fejedbe vetted, hogy megreformálod az MSZP-t, amelynek a vége az lett, hogy hosszas én kínkeserves huzavona után végül lapátra kerültél és gründolhattál magadnak egy új pártot. Azóta is ellenzékben vergődsz. Azóta az asszonyt is csatasorba állítottad, őt tolod magad előtt, de van egy "Apró" hátránya: túlságosan is hasonlít rád.

Míg te szépen bele is őszültél a sorozatos vereségek okozta depressziódba, amelyet alkohollal szoktál enyhíteni, addig Orbán (a "lúzer") sorozatban nyeri a 2/3-okat. Jelenleg 4:1-re vezet ellened, Fletó apó! ... de még most sem mersz nyíltan beleállni a csatába, inkább szabadkozol, hogy ööö... izé... én nem akarok többé miniszterelnök lenni. Hogy akarod így ledolgozni a tetemes hátrányodat, ha még kapura sem mersz lőni? :D

2021. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

4

Szerintem kevesebb M1-et nézz, mert messze állsz a valóságtól.

2021. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Gyerekes ma már ez az állandó Gyurcsányozás. Miniszterelnök újra biztosan nem lesz, ehhez a pártjának kellene nyerni, ami képtelenség, amiket meg szövegel, azt megteheti.
2021. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
#5: Egyáltalán nem nézek M1-et (Hír TV és ATV-párti vagyok). Ha mesze állok a valóságtól, cáfolj meg! Nevezd meg konkrétan, hogy miben tévedtem! (Nem lesz könnyű feladat. Sőt, már-már a lehetetlenre vállalkozol. Ha vállalkozol...) :)
2021. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
#7. Hagyjad, klasszik DK-fan reakció, amikor a soraid a földbe döngölik szegényeket. Csak ennyit tudnak rendre makogni, miközben levegőért kapkodnak, hogy M1, esetleg krumpli. :D
2021. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8

Budapesten is hogy földbe lett döngölve a DK... ja, nem, mert a Fidesz lett! :D

2021. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Arra gondolsz, amikor a DK jó szokásához híven átvágta a szövetségesét és ráindította Kálmán Olgát Karácsonyra az előválasztáson? A sztori vége ismert, szóval de, Budapesten is jelentéktelen a DK, meg mindenhol az országban. :D
2021. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!