Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán bukása közeleg?

Orbán bukása közeleg?

Figyelt kérdés

Munkanélküliek: 500 ezer fő

Államadósság: 36684 milliárd ft

Infláció: 4,2%


Ilyen szintű gazdasági katasztrófára nálunk még nem került sor békeidőben. A kormány alkalmatlansága sorra dönti meg a negatív történelmi rekordokat. A néppártból is kiléptek. Ha Orbán az uniót is elhagyja majd, akkor borítékolható a bukása?



2021. márc. 3. 20:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, a legtöbb aki rá szavaz, azt sem tudja, most te milyen számokat írtál oda....xD
2021. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
26%
Ez már tényleg uncsi. Ennyire fáj az ellenzéki lét? :D
2021. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
46%
Nincs itt semmi probléma. Világjárvány van és a globalista cionista nemzetközi bankklán úgy érzi, hogy itt az idő megleckéztetni Magyarországot, mert ellenálltunk a migransáradatnak, a genderlobbinak és a zöldkommunista terrorizmusnak. A járvány leple alatt akarják térde kényszeríteni az országot és Orbánt, hogy a helyükre a külföldi zsoldos helytartók jöjjenek, akik kiárusítják az országot a külföldieknek, betelpítik a muszlimokat, gender ideológiát oktatnak és pusztítják a kereszténységet. Én hiszek abban, hogy a magyar társadalom az évszázadok során immunis lett a külföldi beavatkozásokra és átlátja a globális erők ármánykodását és tudja, hogy egy pár hónapnyi külföldről irányított válság ellenére nem szabad letérni a ki jelölt nemzeti-keresztény utunkról.
2021. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon remélem,hogy hamarosan bukik.

Ennyi agyhalott hülye megvezethető buta birka nincs más országban az biztos. Máshol már negyed ennyiért elkergették volna. Úgy látszik nem csak az országot l**ták szét de az emberek agyát is

2021. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
36%
#4: Mert mindig a vesztesnek van igaza, ugye? Akik a 11. éve is csak impotens biodíszletként tudnak részt venni a parlamenti munkában, azoknak kellene inkább a tükörbe nézniük, hogy mit csesztek el. ...de nem! A Kunhalmival, Korózs Lajossal, Idegroncs Timikével és Bunkóné Patkány Ildikóval felálló ellezéki szupercsapat szerint a választók a hülyék, mind egy szálig, nem pedig ők. (Én egyre jobban élvezem ezt a vergődést!) :D
2021. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
71%
Remélém...
2021. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
31%
Ameddig én és a környezetemben mindenki jól él, addig nekem hiába hoznak ilyen kitalált adatokat.
2021. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%

100%, hogy most is az lesz, hogy sokan (látszatra) dirregnek-durrognak, hogy így xar-úgy xar most, aztán, amikor választani kell, akkor aztán rakétasebességgel ismét meg lesznek választva, és majd megint megy az "én nem voltam", "Én nem is szavaztam", "én ott sem voltam" szenilitás.

Ezért is szeretem ezt a videót, sokmindent elárul:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

2021. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
37%

Honnan vetted ezt az 500.000-t.(Nem az össz lakosság munkaképes.)

-Munkanélküliségi ráta 2020 Dec. 4,2% /238.000fő/

-2020 évi infláció 3.3%

-Államadóság az legalább talált.

Nagyjából nap mint nap látjuk mire kell költenünk

mostanában.

Legalább igazat hazudoznátok,ha már nem tudtok igazat mondani.

2021. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
43%

"Munkanélküliek: 500 ezer fő" erre link?

Foglalkoztatottak száma:

2006-ban 3 940 ezer, (1998-2010 között ez volt a csúcs)

2021-ben 4 295 ezer. (a külföldi telephelyen dolgozók és a közmunkások nélkül )

Ez nekem 355 ezerrel tűnik jobbnak mint az addigi legjobb a rendszerváltás óta.


"Államadósság: 36684 milliárd ft"


Szomorú de ez folyamatosan nőni szokott míg a GDP arányos kb. 2020-ig meg csökkent. De annak, hogy most az állam költekezett és ennek hála EU-s átlagnál kevesebbet zsugorodott a gazdaságunk örülni kéne. (2008-ban szerintem jó kis oktatást kaptunk arról, hogy válságban lazítani kell és nem megszorítani.)


"Infláció: 4,2%"

Mikor ? Melyik? Az éves infláció tavaly 3,3% volt és 3% volt a cél.


1990-2010 között meg csak két év volt amikor 4,2% alatt volt az éves infláció.

2021. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!