Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítják sokan meggyőződ...

Miért állítják sokan meggyőződéssel, hogy ha leváltanánk a Fidesz-kormányt, a hatalomváltás után sokkal jobb élet lenne Magyarországon?

Figyelt kérdés
A kérdéses oldal, amelyikről úgy gondolják, hogy 2022-ben majd agyonra nyeri magát, már többször is "bizonyíthatott". Csak én nem úgy emlékszem, hogy az ő idejük alatt akkora nagy jólét lett volna. Akkor mire ez az elbizakodottság?
2021. márc. 3. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ostobák magabiztossága.
2021. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Szögezzük le, nem tökeletes most, de korábban se volt az és az se biztos, hogy jó lesz. Ez csak remény.

Amiért a változástol várják egyesek a javulást az az, hogy saját maguk képtelenek változtatni a saját életükön.

2021. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
<irónia>Lesz ingyen alapjövedelem, EU-s minimálbér, ezeket majd kifizetik a gazdagok! Jó lesz!</irónia>
2021. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

mert a fidesznél már minden jobb.


Minden miniszterelnök, amikor megválasztják az első 4 évben próbál tényleg megvalósítani terveket, hogy majd legközelebb is megszavazzák. Tehát ha az ellenzék leváltja a fideszt, akkor az első 4 évben próbál majd tényleg jól kormányozni. Úgyhogy igen, a fidesznél biztos jobb lesz (ha hosszú távon nem is) viszont azért a fidesznél nem túl megerőltető munka jobbnak lenni.

2021. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

A fidesz előtti időkből én nem emlékszem olyanra hogy nyiltan azt vallotta volna a kormánypárt, lehetsz bármekkora gazember amíg ki nem derül köztünk a helyed. Ha kiderül akkor is 99 százalékban maradhatsz.


Lehet hogy nem lesz jobb ha már nem orbán lesz a miniszterelnök csak más lesz. Én kiváncsi vagyok milyen lehet.

2021. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Ostobák, még mindig pártokban gondolkodnak!
2021. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Már az is nagy eredmény lesz ha nem egyre szrabb! (Mármint nekünk, egyszerü magyar embereknek.)
2021. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lehetőség: Fidesz nyer és rosszabb lesz, mint eddig mindig.

B lehetőség: Ellenzék nyer és rosszabb lesz.

C lehetőség: Ellenzék nyer és jobb lesz.

2021. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!