Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Március 8-ától a barkácsüzlete...

Március 8-ától a barkácsüzletek is bezárnak (Prakriker, Obi stb.)?

Figyelt kérdés
Jelenleg lakásfelújítást végzünk és érdekelne, hogy minden barkács szaküzlet bezár? Ti tudtok erről valmit?

2021. márc. 4. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Holnap reggelig ráér, nem? Banyek, nekem egy rakás ügyfelem megélhetése függ ettől, kibírják, hogy ne ugráljanak holnapig, amíg lesz közlöny. TAlán neked is menni fog.
2021. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es ne haragudj, én csak érdeklődtem hogy valaki tud-e erről valamit, mert ezen múlik mikor költözhetek be az otthonomba. Nem gondoltam, hogy ez egy ennyire felháborító kérdés volt...
2021. márc. 4. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
A jelenlegi közlések szerint igen. Nem életfontosságú üzlet: nem élelmiszerbolt, nem patika, nem drogéria, nem dohánybolt.
2021. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindeközben az életfontosságú üzletek légtere sokkal zsúfoltabb lesz a barkácsboltokénál.
2021. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk nem barkácsbolt, de ahonnan szoktam vásárolni létfontosságú, és mégis bezárják.... :(
2021. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!