Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz valami értelmes, politiku...

Lesz valami értelmes, politikus (pl Gődény) mentes tüntetés a korlátozások ellen márciusban?

Figyelt kérdés
Igen tudom gyilkos vagyok, aki nem bír csak 2 hetet otthon lenni tavaly marcius óta, meg majdhaalélegeztetőgépenleszel

2021. márc. 4. 20:04
 1/6 Fsms ***** válasza:
63%
Nem, gyülekezési tilalom van. Nem lehet.
2021. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ellentmondâs van a kérdésedben, ahol Gődény ott van az biztos nem értelmes tüntetés
2021. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 akkor rosszul fogalmaztam meg ezek szerint, pont hogy ő és a hozzá hasonló politikai haszonlesők nélküli eseményre gondoltam.
2021. márc. 4. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Jaaaa bocsi :D akkor viszont nem lesz szerintem, ahogy látom a fő szószólók közül még Gődény aki nem teljesen vállalhatatlan, rajta kìvül már csak a konteós bolondok vannak
2021. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, itt nekünk kéne kezünkbe venni az irányítást és nem csak online kiengedni a gőzt és "oszt jól is van"... Ha lenne egy olyan intelligens ember, akinek összeszedettek a gondolatai, egyenesen és higgadtan eltudná mondani mi is a probléma és neeem, nem feltétlen az, hogy otthon kell maradni, hanem hogy az ember ezért mit kap? Lófa.zt a seggébe, nem ám segítséget, amögé már gondolkodás nélkül beállnék én is és ahogy tapasztalom már nagyon sokan. Sajnos párttagok nem fognak komoly tüntetést szervezni, jó formán az összes csak Orbán bábja.🤷
2021. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan unalmas vagy már ezzel a konteós dumáddal. Más nincs a szótáradban?
2021. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!