Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a vakcinától...

Igaz, hogy a vakcinától migráns pártibbak lesznek az emberek?

Figyelt kérdés
Igaz lehet az elmélet, hogy így akarják manipulálni az embereket?

2021. márc. 5. 04:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az elmeprogramozás egy nagyon is létező dolog, a CIA már a 70-es évek óta kisérletezik vele. MK-Ultra néven is folytattak kísérleteket embereken, a cél az volt hogyan lehet legjobban befolyásolni a gondolatokat, a véleményt bizonyos dolgokról. Ezt a tevékenységet angolul maintain control-nak nevezik. Mi van ha a vakcina is tartalmaz ilyen jellegű, az idegrendszerre komoly hatással bíró vegyületeket is?
2021. márc. 5. 04:27
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Igen, teljes mértékben.

Nekem egyik ismerősöm kicsit ért a biológiához és tudott szerezni vakcina mintát. Azt mondta, hogy a nagyon sok G3SG1 van benne, ami erős befolyást gyakorol az agyra.

Ennél többet még nem sikerült kiderítenie.

2021. márc. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Volt itt régen egy csóka aki mindenre azt írta hogy az 5G miatt van,meg hogy nemsokára lesz nagy felfordulás.


Nos igaza lett.

2021. márc. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Bármi lehet. A politikai elit sátánista áldozatokat mutat be egy démoni szobor előtt. Ezek után nem lennék meglepődni semmin
2021. márc. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát tudod a nyugatitól migránspárti leszel, az orosztól meg putyinpárti
2021. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Megjegyzem az mk ultra sikertelen volt
2021. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

#6: azt kommunikálnak le, amit akarnak... Szerintem sikeres volt, azért van most annyi oltáshívő birka.


Amúgy érdekes, hogy még senki kormánytól függetlennek nem jutott eszébe vizsgálat alá vetni egy random háziorvostól vett vak-cinát, respekt annak, aki próbálkozik.

2021. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
#2: tuti, hogy vmi manipulatív dologra kell, különben nem erőszakolnák az emberekre ennyire!
2021. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 kieg: legalábbis szerintem..
2021. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elég erősen valószínű, de olyat is hallottam, hogy valaki meleg lett tőle.
2021. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!