Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem oltatja magát az...

Aki nem oltatja magát az miért nem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 05:00
A kérdező szavazást indított:
Mert nincs is vírus.
Tartok a mellékhatásoktól.
Félek a tűszúrástól.
Nem tartom hatásosnak.
Azért mert a kormány kéri.
Egyéb.
97 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
51%

"Mert chip van benne meg agymanipuláló folyadék„


Ezt hallom az oltás ellenes emberektől.

2021. márc. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
58%
Mert kifejezetten olyan helyen dolgoztam és olyan városban ahol nagy eséllyel elkaphattam volna de mégse, így ezeken után nem igazán tartok tőle. Ha meg éppen elkaptam akkor még kevésbé se tartok tőle, mert azt jelenti hogy megse éreztem. Amúgy van rá esély hogy átmrnt rajtunk mert anyám volt korházban és utána mikor kijött a tünetei gyanúsak voltak, ha el is kapta akkor azért elég lazán túl volt rajta ahhoz képest hogy nem a legegészségesebb.
2021. márc. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 everlight ***** válasza:
60%
Nincs rá szükség,eleve az emberek nagy részére veszélytelen az a semmi influenza,egy új világrend kialakításáért találták ki.
2021. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
69%
Nincs rá semmi szükségem. Pont.
2021. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%
A többségnek, egészséges embereknek nincs rá szüksége a saját állapota miatt, mások miatt meg nem érdemes, mert a továbbadástól nem véd. Továbbá tartok mind az új technológiával készült, nem megfelelően tesztelt nyugati és orosz, mind a ki tudja, milyen körülmények között készült kínai vakcina esetleges (akár csak hosszú távon jelentkező) mellékhatásaitól.
2021. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
38%

2 vagyok, miért lettem lepontozva ??

Az utánam lévő ugyanazt írja ő meg 100%

2021. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem kell mert egészséges és fiatal vagyok.Kontaktok le vannak csökkentve minimálisra,fertőtlenítek tehát minden ostoba szabályt betartok.Akar a franc belázasodni attól a szrtól
2021. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
80%
Mert nagyon nem tetszik ez az aljas zsarolással való kényszerítés, hogy nem kapod vissza az emberi jogaidat, ha nem oltakozol. Inkább csak azért sem.
2021. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%

Makk egészséges 24 éves vagyok. Nem félek a covidtól és kész. Ha meg már átestem rajta akkor pláne nem. Számunkra annyira veszélytelen a vírus, hogy azt is "nyomozni" kell, hogy épp elkaptam e.

Attól amúgy sem véd hogy átadjam másnak. Oltassa be magát az, aki úgy érzi hogy a veszélyeztetett csoportokba tartozik.

Továbbá az is taszít engem ahogy próbálják szinte ráerőszakolni mindenkire. Ha valamit ennyire erőltetnek az sosem jó.



Nekem nincs bajom az oltással, nem vagyok oltásellenes sem. De az nem tetszik, hogy ráerőltetjük az egész lakosságra, miközben a súlyos esetek/haltotak szinte teljes egésze krónikus beteg és/vagy idős ember.

A makk egészséges fiatalra ne akarják már ráerőszakolni

2021. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
55%
Három nyomós oka van: azért, mert, csak.
2021. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!