Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik most habzó szájjal...

Azok akik most habzó szájjal keltik a hangulatot a járványügyi védekezés ellen, miniszterelnökként bevállalnák a döntést, hogy hagyjuk végig menni a járványt az országon?

Figyelt kérdés

És utána kiállnának a hozzátartozók elé, hogy igen én vagyok a felellős 200-300 ezer ember haláláért?


Mert szerintem nem!


2021. márc. 5. 08:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy tennék!

Miniszterelnökként nem tennének semmit, aztán mutogatnának az Orbánra, hogy miatta volt az egész.

2021. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%

Orbán reggel a rádióban az orvosszakemberekre fogta a bezárást, mondván, hallgatott rájuk.

Kíváncsi leszek, ha a szakemberek közül valamelyiknek bedöglik az autója v. defektet kap, hová fordul, amikor a szolgáltatóknak zárva kell lenni?

2021. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#2


Az a te magánügyed, hogy mire vagy kíváncsi...

2021. márc. 5. 08:56
 4/31 hypno ***** válasza:
59%

Akárhogy is, a végén minden a hatalmon lévők fejére száll. Akkor is, ha az egész bértollnok banda együtt sivalkodik, hogy a 2/3-os többséget egy gyakorlatilag befolyás nélküli ellenzék gátol a védekezésben.


A birkák meg mennek a kolomp után.

2021. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem végigmenni hagynám, de fenntartható és ésszerű korlátozásokkal élhetnék tovább az emberek az életüket. Célzott védekezésre van szükség, a veszélyeztetetteket kell védeni és oltani, nem az egészséges fiatalokat bezárni és ezzel tönkreverni a gazdaságot. Csak ha a nyugdíjasokat korlátoznák, akkor a fidesz elbukná a választást abban a pillanatban... Sajnos ezért nem merik megtenni.
2021. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
Kerti kistraktort vehetsz a jövő héten is, de John Deere traktort nem. Jó, mi? Pláne jó, ha a tavaszi vetés közben bedöglik a traktorja, majd márc. 22. után kezdenek hozzá a javításához!😂😂😂
2021. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%
Már tavaly bevállaltam volna.a rezsim tovább nyúzza a népet,és ennek sohasem lesz vége ha rajtuk múlik.le kell váltani őket a lehető leghamarabb.sehol nem építenek futballstadionokat,csak ilyen agyatlan kormány képes rá mint a fidesz.nyíregyházi stadion minek? legalább írtak volna ki helyi szavazást róla.moto gp futam minek?akkora összegekbe kerülnek amelyeket fel sem lehet fogni.
2021. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%

Ezt csinálja egy jól rafinált vezető !


Nem ő akarja !

Nem ő dönti el !


Hanem a tanács/szakemberek/stb..


A felelősséget mindig is le kell hárítani másokra,,,erre figyelni kell,,,főleg gyurcsán bukása óta....

2021. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Aha tehát akkor azért hergelnek egyesek a védekezések ellen, hogy meg lehessen buktatni a mocskos Fideszt


Bölcs hozzáállás

2021. márc. 5. 09:04
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
Miniszterelnökként normális oltási tervet dolgoznék ki, meg nem hónapos késéssel követném a vírust.
2021. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!