Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem rendelnek el régiós...

Miért nem rendelnek el régiós vagy megyei lezárásokat? Így még mindig szart sem fognak érni a korlátozások.

Figyelt kérdés

Szlovákiában, Csehországban már bevezették. Nem lehet bárhová indokolatlanul utazgatni országon belül.

Ha nem vezetik ezt be Magyarországon is, akkor az új szigorítások sem fognak érni semmit, hiszen mindenki hurcolhatja a dél-afrikai mutánst mindenhova. Így a fertőzöttek száma csak tovább emelkedik majd.



2021. márc. 5. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Kevésbé kellemetlen? Hát azért a pcr tesztet ki lehet bírni simán, kicsit fáj, de ez kibszott megalázó a gatyádat letolni egy ilyen nyamvadék vírus miatt már fsz kivan a rettegők vírusimádatával
2021. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%
Ezek az ad-hoc megoldások sehová nem vezetnek. Kíváncsi vagyok, hány évszázad kell a "nagy eu-nak", hogy önmaguktól rájöjjenek a vezetői, a kollektív, időben összehangolt, teljes lezárás hozhat csak eredményt. A jelenlegi gányolás eredményei az "unokáink sem fogják látni" kategóriát képviselik. :D -Röhej az egész bohóckodás, ami Európában folyik! Sebaj, - engem már nem érdekel! Lehúzom a rolót, aztán falja fel mindenki a másikat!
2021. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Költözz Kínába, ha annyira szimpatikus ez a rendmánia
2021. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Akkó mán a megyék közti utazást ticcsákk be!!!! négynégynégy!!!!
2021. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Miért kényszerülnék rá? Eddig a járvány ideje alatt egyetlegyszer sem teszeltettem magam.

Majd ha utazáshoz kell elgondolkodok de nyilván lehet választani a hagyományost is. Vannak helyek ahova teszt sem kell. Ennyi.

2021. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

11


Úgy tudom az anális mintavételnél akkor matatnak a páciens végbelében,ha valami miatt nem megoldható a normál módon történő ürítés és az abból való anyagbeszerzés.

Tehát ha ez így van,akkor valóban kényelmesebb mint az orrból történő mintavétel.

Megkel mondjam,hogy ha már mindenképpen tesztelni kell,akkor az orrba feltolt pálca helyett,szívesebben sz.rnék egy vödörbe és adnám le a mintát.

2021. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
Mert sajna nálunk mindig egyedi megoldásokat "kell" alkalmazni. Szerintem legalább 2 héttel ezelőtt ez hasznosabb lett volna.
2021. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!