Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Toroczkai,...

Elképzelhető, hogy Toroczkai, Gődény és Tibi atya összefognak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tibi gatyával az élen
2021. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugy tudom mindhárman szervezkednek
2021. márc. 5. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon fontos megérteni, hogy nem a betegek ellen fognak össze, hanem az egészségesekért és a szabadságért.

Lehet, hogy egy virológus a víruskáival akarja leélni az életét dubajban, másoknak ez nem hobbi.

2021. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha megy Alekosz is akkor tuti a siker,megyek én is fel tüntetni.
2021. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

#3 Te amúgy most vírusszkeptikus vagy, vagy fanatikus vírushívő?


Mert egyszer azért cseszegeted az embereket, mert nem képes betartani a szabályokat, máskor meg a vírus ellen szólalsz fel.


Kinek az oldalán állsz!?

2021. márc. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Számomra mindenki élete számít és nem lehet statisztikában méricskélni, vagy politikai játékot csinálni belőle... de emellett inkább vírusgyűlölő vagyok, mint börtönpárti magányimádó egoista őrült, akinek az élete már csak a világvégéről szól és a fiatalok kulázásáról (meg persze a drága vakcinákról, amit mindig meg kell majd venni).


Nem emlékszem, hogy bárhol elítéltem volna azt, aki így gondolkodik.

Annyit írtam, hogy nem azok tehetnek a bajokról, akik félnek és azt hogy a ész nélküli vérezngzés sem vezet semmi jóra, pont mint az ész nélküli döntések kikényszerítése.

Aki akarja oltassa be magát, a többieknek meg hagyjanak békén.


Őszintén nem tudom, hogy hol olvastad, hogy kiállok a korlátozások ellen. Egyszer ìrtam, hogy egy rövid szigorú kell, majd lezárni az országot azoktól a helyektől, ahol ténylegesen tenyésztik a halált. Nem elnyújtani és tripla maszkot a szabadban...

2021. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
*korlátozások mellett. (bár mindkettő igaz. A nyomorba döntő hosszú észszerűtlenséget kritizálom).
2021. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
még tibi atya... tiszta kabaré
2021. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Gödény, Tibi atyás gyökér...szép. Komolyan ezeket a kártékony, hazug, pénzéhes alakokat magasztalja valaki? Gödényt hol érdekli mások szabadsága, élete? Pénz kell neki+ Fidesz embere ő is. Miért dőlnek be neki még mindig emberek? Ezt az egész helyzetet csak meglovagolja, ő örül ennek!!!!
2021. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon fontos megérteni, hogy nem a betegek ellen fognak össze, hanem az egészségesekért és a szabadságért.


Lehet, hogy egy virológus a víruskáival akarja leélni az életét dubajban, másoknak ez nem hobbi." Nagyon ostoba vagy. Erre nem tudok mit írni. De csak add a pénzed ennek a pszichopatának.

2021. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!