Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz bele fog...

Szerintetek a Fidesz bele fog bukni az elrontott válságkezelésbe?

Figyelt kérdés
Fideszes vagyok, de beismerem, hogy a Fidesz elrontotta a válságkezelést. Amit az oktatással művelnek a válság alatt, az botrányos, nálam ott telt be a pohár. Szerintetek kitudta annyira húzni a gyufát a kormány a népnél, hogy az ellenzék nyerjen 22-ben?

2021. márc. 6. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Jövőre megtudjuk. Sok minden történhet még addig. Egyelőre magasan a legnépszerűbb párt.
2021. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Ez jópofa.

Te Fideszes vagy, és azt mondod elrontották.

Én nem vagyok Fideszes, és azt mondom, nem rontották el.

2021. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem fog. És ha belebukik is, semmi sem fog változni.
2021. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Ezek a férgek semmiért nem vállalnak felelősséget.

Óriás posztereken, tévében, neten, rádióban menni fog a propaganda 100 milliárdért, hogy a kormány legyőzte a járványt, és ennyi!

"Hazudj minél hangosabban, és a hülyék beveszik" - így szól a mottó náluk.

2021. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem azért olyan óriási nagy hibákat nem követtek el. Az oktatás terén most szerintem is nagyot baltáztak azzal, hogy a kicsiket is hazaküldik. A szülő dolgozik, nem lesz, aki felügyelje a gyereket. Ezen kívül szerintem nem csináltak nagy hibákat.
2021. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

#5 De milyen érdekes, nem?


A kicsi legyen otthon, felügyeletet sem vállalnak rá, de a nagy középiskolás gyermekem meg ugyanúgy bejárhat személyes felkészítő órákra 20 fős létszámban (mivel mindig ennyien vannak)

2021. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

"Én nem vagyok Fideszes, és azt mondom, nem rontották el."


[link]

2021. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

7) Én is tudok ilyen meg olyan újságcikkeket linkelni hangzatosnál hangzatosabb címekkel, de nincs értelme.


[link]


Egész Európa elbukta a válságkezelést. Elbukták a szocdemek, a liberálisok, a konzervatívok, a szélsőjobb.

Lehet az apró eltérések okozta nüanszokon rugózni, de teljes mértékig felesleges, minden országban hatalmas bajt okozott.


A koronavírus járványnak egy fájdalmas következtetése van, és az az, hogy Kelet-Ázsia túlhaladt minket.

2021. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

A karantén sajnos szükséges, lehetne nyilván jobban csinálni, tény hogy ezt átgondolatlanul rendelgetik el, olyan réseket nyitva hagyva, hogy pont nem ér semmit az egész.

De ami igazán zavar, hogy a lopást ilyenkor sem hagyják abba, sőt, új lehetőségeket látnak benne, és még nagyobb üzemben csinálják az emberek főleg a nem fideszes állampolgárok rovására.

Ez az igazán szánalmas számomra.

2021. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Azért linkeltem a cikket, mert megegyezik az én véleményemmel, és nem volt kedvem sokat gépelni. Ettől még a cikk is csak egy vélemény, nem az abszolút igazság.


De ha egész Európa elbukta a válságkezelést, amit egyébkét nem vitatok, akkor miért mondod, hogy szerinted a Fidesz nem rontotta el? Vagy azt mondod, egész Európa, kivéve a Fideszt? Akkor viszont azt nem értem, miért mondod, hogy nem vagy fideszes.

2021. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!