Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az Ellenzéki...

Szerintetek az Ellenzéki Összefogás belefog bukni a védekezés és oltás elleni hergelésbe?

Figyelt kérdés

Ellenzéki vagyok, de beismerem, hogy az Ellenzéki Összefogás elrontotta a kommunikációt a járvány terén. Folyamatosan csak uszítanak és a védekezés ellen hergelnek. Ez botrányos, nálam betelt a pohár.


Szerintetek ez imponál mindegyik ellenzéki szavazónak vagy akadnak értelmesebbek is akiket ez felbosszantja?


2021. márc. 6. 09:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintetek mindenki bukni fog jövőre? Én pártsemleges vagyok, de amit mindenki csinál, az botrányos, nálam betelt a pohár. Szerintetek vannak mások is, akiket mindenki bosszant?
2021. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

És szerinted, ha az ellenzék nyer, akkor milyen változás lesz? Mert szerintem semmilyen.

Minden már a fidesz közeli oligarchák kezében van és összezarnak, ha úgy van. Ahogy ez Esztergomban is megtörtént...

Ne haragudj de mit kattogsz ezen? Halott ügy, mindegyik politikus ugyanolyan szarrago itt Magyarországon. Múlt évben el is húztam innen a pcsaba, szavazni se fogok.

Amúgy, szerintem megérdemli az ország azt, ahol tart.

2021. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha valóban ellenzéki lennél, tudhatnád,hogy ez nem igaz. Szokás szerint csak a Fidesz kommunikálja azt pl. hogy az ellenzék oltásellenes.

Én szoktam nézni a parlamenti közvetítéseket, még Kurcsány is többször kiemelte, hogy oltassson mindenki. Jakab meg csak azt mondja, hogy lehessen választani a vakcinák közül.

És nem a védekezés ellen hergelnek, csak észszerű intézkedéseket akarnak és (anyagi) segítséget a bajba jutottaknak. Pl.senki sem hőbörög a maszkviselés miatt.

Karácsony is azt nyilatkozta, kellettek a szigorítások.

De mondom, ha ellenzéki lennél, ezt tudnád, de ezek szerint a közmédiából tájékozódsz. Úgyhogy szép próbálkozás volt, kis fidesznyik...

2021. márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Mikor hergeltek az oltás ellen és pontosan ki ?
2021. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3


Az egy dolog, hogy mit mond el a parlamentben, aztán hogy mit mond a Facebook videóiban meg mit mondanak a párt többi tagjai az megint más.

2021. márc. 6. 09:43
 6/16 A kérdező kommentje:

#4


Ha ezt kérdezned kell akkor nem követed a napi politikát és nincs miről beszélnünk.

2021. márc. 6. 09:43
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
#6 oké ,köszi ,tehát pontosan az a helyzet amire tippeltem ,a zorigón megmondták,szóval ez a (te) alternatív valóságod :D
2021. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom, most görgettem végig Gyurcsány fb fiókját, és sehol sem látok oltásellenességet, sőt! Több poszt is van, ami az oltásra biztat, te kis hazug fidesz troll.
2021. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyre több ilyen fizetett nyomi fog feltűnni, aki ellenzékinek adja ki magát, és előadja, hogy mennyire "csalódott". De érdekes, ugyanazt fújja, mint a kormánypárti médiák! :D
2021. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Fideszes, de elmondja a lényeget


[link]

2021. márc. 6. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!