Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudnak a koronavírusró...

Miért hazudnak a koronavírusról a politikusok hogy mindenkire egyformán veszélyes?

Figyelt kérdés

Az én tapasztalatom és ismerösöké is hogy vannak fogékony emberek akik többször fertözödhetnek és súlyos lefolyással szenvednek de a többség immunis rá vagy max náthának éli meg.

Tehát nekem egy rokonom másodjára beteg ahogy munkahelyen is pár honap utan ugyanaz beteg. Nekem semmi bajom se tünet se teszt semmit nem tud kimutatni és hasonlokat hallok. Pedig hivatalosan extrem fertozo és családban mindenki megkapja az élet mégse ezt mutatja.

Vmi nagyon mocskos hazugsag van a poltikusok reszeről



2021. márc. 7. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nekem meg a kornyezetemben meg harman mar meghaltak koronaban. Na akkor most ilyenkor mi van?
2021. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen itt is 3-an 2 ismerös nagyija 85,89 éves

Meg anyám távoli rokona 93 éves asszony.


Ezenkivül egy ismerős 40 éves 140kgs

2021. márc. 7. 08:11
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

40+ -os emberek voltak, betegseg nelkul.

Nem fogom bizonygatni, de eros fitt emberkek.

Az meg hogy 140kg-os volt, az akkor megnyugtat? Korona nelkul meg elhetett volna mondjok 20 evet. Birom az embereket, attol megnyugszanak ha azt halljak h alapbetegsege is volt a masiknak.

2021. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
91%
Ki mondja, hogy mindenkire egyformán veszélyes? Mindenkire veszélyes, de nem egyformán, szinte már a kezdetektől lehet tudni, hogy mik a legfőbb kockázati tényezők.
2021. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Mert pénzt kapnak az országgyűlési képviselők az oltásreklámért. A háttérhatalom dogmája, hogy mindenki bűnben születik, tehát ördögi, pogány és tünetmentes beteg. Csak a keresztség, vagyis az oltakozás által tisztulhatunk meg, kerülhetünk a mennyországba, lehet boldog életünk. Mivel nem hisznek az emberek Istenben, a háttérhatalom dogmáiban, járványokkal büntettetnek.
2021. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

3as nem vagyok se virologus se biologus,de ezeket a példákat szerintem azért hozzák fel mert ha van alap problémája akkor azt jelenti hogy rátett pár lapáttal, ezt a nézetet nem is szólom le mert lehet benne némi igaszság.


Inkább azt nem értem hogy világjárvány idején miért nehezebb átlagba elérni a kórházakat, ha elvileg felvoltunk rá készülve, illetve miért mellőzik ezért a veszélyben lévő embereket(ha nem covidról van szó.)

2021. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát mer' valahogy reklámozni kell fölösbe felvásárolt sokmillió kínai vakcinát
2021. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

Mivel nem sivatagi nép vagyunk, hanem jórészt sűrűn lakott településeken élünk a fertőzés nem egyéni gond.


Nem ismerjük a Covid hatásait, csak a legdurvábbat, amivel a tüdőt teszi munkaképtelenné.

De utalnak rá jelek, hogy a szív, az ér és az idegrendszert is károsítja, csak az nem olyan látványos.

A napokban hallottam riportot egy kórboncnokkal, soha ilyen szétroncsolt tükör, és ilyen kiterjedt szívizom gyulladásokat nem látott.

Nem gondolom, hogy kamuzott volna.

2021. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Valami céljuk biztos van vele.


Akik pedig a veszélyesség kapcsán a halottak számára hivatkoznak, azoknak ajánlom figyelmébe hogy az influenza is pontosan ugyanilyen halálos.


Csak abból nem csináltak ekkora cirkuszt.

2021. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert nekik könnyebb egy tízmilliós populációt egészben véve vizsgálni hiszen rendszerszinten jóval könnyebb,egyszerűbb és olcsóbb intézkedéseket hozni.így aztán mindenkire egyformán veszélyes és kész.
2021. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!