Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg a Magyar mutáns COVID...

Tényleg a Magyar mutáns COVID lesz a legveszélyesebb?

Figyelt kérdés

Beszélgettem orvostanhallgató kollégákkal, Ők azt mondják ha megjelenik a Magyar mutáns COVID fusson ki merre lát...


Állítólag ha azt nem állítják meg időben, hullani fognak az emberek mint a legyek.



2021. márc. 8. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Kamu egyszerű oltásreklámról van szó. A berendelt vakcinákat valakibe bele akarják nyomni. Ha hatásos rá ez a vakcina, akkor jöhet. Én már rég túl vagyok a szezonális fertőzéseken.
2021. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Azok a mutációk sem léteznek, amikkel riogatnak minket. Általánosságban elmondható, hogy egy mutáció az esetek >99,9%-ában hátrányos az egyedre/fajra nézve. Tehát ha mutálódik is a vírus, szinte biztosan nem lesz tőle fertőzőbb. Arról nem is beszélve, hogy mivel a DNS-e megváltozik, nem lesz rá hatásos az eredeti vírusra kifejlesztett oltás. Tehát annak az esélye, hogy nagyjából egyszerre (véletlenül pont az oltási kampány kezdetén) megjelenik vagy fél tucat olyan mutáció, amelyek közül mindegyik fertőzőbb az előzőnél, de mindegyikre hatnak a meglévő vakcinák, egyenlő a nullával.
2021. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Tudod mikor vagy te orvostanhallgató....
2021. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Szeretem USÁT és az az amerikai nÉÉpet, DE! Jobban szeeeretem az IGAZSÁGOT!

(Dr. Drábik János)


Kettes jól írja.

2021. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. És miért pont a Magyar mutáns? Előre tudják hogy lesz ilyen, és hogy pontosan milyen lesz? Ez érdekes.....
2021. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Roma-Covid mutans gén kereszteződik a Magyar-Covid mutánsgénnek, amit Brüsszelben Viktátor-Covidnak fognak nevezni és Junker az antarktiszi Covid biztos atombunkerébe menekül.
2021. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

"Általánosságban elmondható, hogy egy mutáció az esetek >99,9%-ában hátrányos az egyedre/fajra nézve."

Nah, ez nettó blődség, de tudod mit, megpróbállak nem valláskárosult jehova tanújának nézni. Kérlek linkelj egy tanulmányt, cikket, röplapot bármit ami ezt az információt alátámasztja és minimálisan fellelhető benne az ún. tudományos igényesség (kísérletek adatai, körülményei, hivatkozások).

2021. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés
2021. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 Nagyon magas lóról beszélsz ahhoz képest, hogy a mutáció szó jelentését sem ismered.

[link]

2021. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 te meg alacsony póniról ahhoz képest, hogy nem vagy tisztában a perpetuum mobile fogalmával.

[link]


Kb ennyi releváns értelme volt a te hozzászólásodnak is.

2021. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!