Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Jakab Péter...

Mi a véleményetek Jakab Péter botrányos kirohanásáról az LMBTQ családok ellen?

Figyelt kérdés

Hogy lesz így nagy összefogás,hogy máris egymásal harcol a Momentum és a Jobbik.


[link]


[link]



2021. márc. 8. 17:37
 1/7 hypno ***** válasza:
68%

Már a kérdés is hazug. Sem botrányos, sem kirohanás nem volt.


Értem, én hogy az Aranykalászos Fészbuk Harcosként gyártani kell az ilyeneket (pártfaladatként), de nincs annyi a témában.


Ugorjunk. Jöhet a következő álaggódó kérdés.

2021. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Crisopher ***** válasza:
89%
Érdemes megnézni a kommenteket is, hogy az ellenzéki szavazók védelmükbe vették Jakabot. Hiába, na, ő népszerű ellenzéki oldalon, a Fekete-Győr meg kevésbé. Most erőlködik egy kicsit, mert savanyú a szőlő.
2021. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Az a botrányos ha 3 apja van egy gyereknek és nem ülnek börtönbe
2021. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fsms ***** válasza:
64%
Miért kedves gazdáik mit is csinálnak, semmi mást.
2021. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Fekete-Győrtől kicsit becringeztem most. Mondom ezt úgy, hogy én is egyetértek abban, hogy jó anyagi hátterű homoszexuális nevelőszülőknél szerintem is sokkal jobb helyen van a gyerek, mint árvaházban. De most meglepődött Jakab Péter álláspontján, vagy mi? Vagy egyáltalán most komolyan ez az a nagyon fontos közérdekű kérdés, amibe bele kellett állnia?
2021. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, se nem botrányos, se nem kirohanás. Jakab Péter normálisan, kulturáltan elmondta a véleményét.


András egyébként így fejezte be a posztját:

"Sokaknak meglepő lehet, hogy két szövetséges párt elnöke egy ilyen fontos kérdésben egymással szemben foglal állást. De pont ez a legjobb az előválasztásban: egy hosszú, vitákkal teli kampány végén, az érvek ütköztetése után az ellenzéki választók döntik majd el, hogy kit tartanak a leginkább meggyőzőnek, és hogy ki képviselje őket a 2022-es országgyűlési választásokon az ellenzék közös miniszterelnök-jelöltjeként.

A programoktól és a vitáktól nem kell megijedni, a programoknak és a vitáknak örülni kell: csak erősebbé tesznek az ettől évtizedek óta elszokott Fidesszel és Orbán Viktorral szemben.

Bármiben is van köztünk egyet nem értés, Jakab Péter a harcostársam, és az is marad – és ha ő nyeri az előválasztást, vállt vállnak vetve fogok vele küzdeni az Orbán-rendszer eltakarítása érdekében."


Szóval nem kell megint kelteni a feszültséget meg hazudozni.

2021. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most is együtt szavaztak LMBT-ügyben...
2021. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!