Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a konzultációban megszavazz...

Ha a konzultációban megszavazzák, akkor tenyleg oltottak se mehetnek étterembe stb?

Figyelt kérdés
Ez ilyen ha megdoglott a tehenem, akkor dogoljon meg a szomszede is effektus? Tenyleg van aki arra szavaz, hogy inkabb senki minthogy csak az oltottak?

2021. márc. 8. 23:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%

És az oltattak mi alapján mehetnének? Én például fiatal vagyok sose kerülök sorra, hogy oltást kapjak ... Akkor milyen jogon ne mehessen sehová?


Amúgy csak szólok ezzel az oltási könyvel és ha oltáshoz kötnek bizonyos dolgokat világszinten fognak tüntetni és tiltakozni ...

2021. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%

Én is arra szavaztam, hogy az oltottak ne kaphassanak külön jogot.

Semmi értelme ugyanabból az okból amit az első leírt. Nem tehetek róla, hogy őszig nem kapok oltást, akkor meg legyek majd bezárkózva egész nyáron?


Meg a fszomat azt! Egyébként az inzultáció kamu, az van amit Orbán akar, csak úgy fake adatokkal töltöttem ki hülyeségből.

2021. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindenki legyen egyenlő és mindenki mehessen bárhová.
2021. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ha én nem mehetek, akkor az oltottak se mehessenek
2021. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
18%

"És az oltattak mi alapján mehetnének?"


Elmondom: Mert be vanank oltva.

Bonyolult volt, mi?

Remélem annyira fiatal vagy, hogy választásokon nem vehetsz rész.

2021. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
35%

Az iskolát végzett sebészek mi alapján műthetnek, ha mi tanulatlan emberek nem tehetjük meg?


A jogsisok mi alapján vezethetnek kocsit, ha mi csak bicajra ülhetünk.



Az útlevelesek mi alapján hadhatják el az eut, ha mi nem tehetjük meg?


A kettesek miért mehetnek át matekból, ha mi bukottak nem?


Jah pont ilyen kreténség az oltás könyvön rinyálni.

2021. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
47%
Nem is arról szól a dolog, hogy ki az oltott és ki nem. Leginkább azzal szúrnának ki, aki tünetmentesen átesett a dolgon. Ebből van a legtöbb, és mégis őket korlátoznák, miközben a 90 éves öregasszonyok vígnak üvöltenék az Iron Maident a fesztiválokon.
2021. márc. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
27%
Engem K...... nem érdekel,otthon is tudok enni...
2021. márc. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább onnan közelíem meg hogy ezzel diszkriminálnának valakiket, a diszkriminációt meg úgy ahogy van ellenzem. Így igen, ha engem ki akarnak zárni inkább te is szívjál, de ne nekem köszönd hanem a kormánynak aki engem akar szivatni.
2021. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
Aki szerint a diszkrimináció elfogadott az egy suttyó kommunista paraszt. Az ilyeneket el kellene exportáltatni Dél-Koreaba de kizárólag marhavagonban.
2021. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!