Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itthon azért nincs szociális...

Itthon azért nincs szociális háló mert a magyarok képtelenek lennének elviselni hogy az is meg tud élni akinek nincs munkája és nem szív vele együtt a melóban?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Hé, te a Férfi kapcsolatok kategóriában szoktál trollkodni. :D
2021. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem zavar, ha az meg tud élni, aki nem dolgozik, csak ne az én pénzemből.
2021. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nincs rá igény. Különben ha lenne, akkor 2022-ben az Ellenzéki Összefogás nyerne és bevezetnék a 100 ezer forint alapjövedelmet. De ha a Fidesz nyer, akkor csak még jobban megerősítik a tényt, hogy nem tartanak rá igényt a magyarok. Jó nekik az is ha Lölő gazdagodik.
2021. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2: ez milyen hülyeség már? attól hogy egy állam ad valakinek segélyt, még nem kell tőled elvenni pénzt.


hihetetlen a magyarok észjárása.

2021. márc. 9. 23:19
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Amíg nekem nem kell egy forintot is adnom, egyáltalán nem érdekel.
2021. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 árokpart ***** válasza:
29%
Sajnos igen pontosan így van.
2021. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

4. Persze, hogy kéne. Elveszed Lölő vagyonát, és 100 évig elég lesz alapjövedelemre.

Legnagyobb kétjegyű prímszám megvan?

2021. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
némileg igen
2021. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 miért nem? Az államnak nincs csak úgy pénze. Minden bevétele az emberektől, a vállalkozásoktol és a cégektől beszédet adókból van. Így ha a kiadásokat meg akarod növelni egy olyan tétellel mint az alapjövedelem akkor a bevételeidet is növelned kell ami azt jelenti hogy az alapjövedelem instant adóemeléseket jelentene.
2021. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

3#: zseni vagy, nagyon jó a hozzászólásod, rávilágítottál a lényegre:):

2006-tól kezdve valami nagyon elgurult ebben a társadalomban: akkortól kezdett el sokmindenki ugatni, hogy "Mennyééé dóógozni!", meg, hogy "Vonjuk meg ezt-azt a másiktól, de nekem az jár, másnak meg nem" szemlélet, majd fura módon jött a 2008-as válság, akkor meg mindenki csak nézett, hogy valami segítség csak kellene...

2010-től elkezdődött megint a megvonások, közmunka, rokkantak átminősítése foglalkoztathatóvá: rengetegen tapsoltak ennek, majd megint jött a válság, segítsük meg ezt-azt-amazt, mert "Én érdemleges vagyok rá, de a másik nem".

Közben meg húzták fel a stadionokat, tollasodtak meg emberek, érdekcsoportok, aztán a társadalmi olló szépen előttünk szétnyílt.

De akkor is a jelszó marad a:

"Mennyéééé dóóógozni!"

2021. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!