Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme annak, hogy az...

Mi értelme annak, hogy az emberek jelentős része trükkökkel kijátszák a kijárási korlátozásokat és járványügyi szabályokat?

Figyelt kérdés
Hirtelen sokszorosára nőtt a leigazolt sportolók, hogy mehessenek konditerembe. Magánvállalkozók írnak maguknak igazolást hogy oda mehessenek, ahová akarnak. Hazataxizgatunk hazibuliból, mert a taxisokat nem nagyon állítják meg. Így semmi értelme a tiltásoknak és őszintén szólva undorító és felháborító, hogy amellett, hogy a nyitást elhúzzák ezek az emberek, mások is szívnak, akik mondjuk alkalmazottak, vagy nem "hivatalos" sportolók. Ezeknek az embereknek vagy kellene adni többtízmilliós büntetést és kőkeményen büntetni őket vagy minden korlátozást feloldani és nem kicseszni mindenkivel.
2021. márc. 11. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a harcos, derék kipcsakoktól kell kérdezni. Utána azért jó ugatni, hogy "De én ezt nem is hallottam...".
2021. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Mivel vannak korlátozások, ezért az emberek kihasználják a lehetőségeket, hogy továbbra is viszonylag normális életet tudjanak élni.
2021. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsó félmondatod ért valamit,ez alapján derék embernek tűnsz.csak egy kissé irigy vagy másokra.
2021. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

"Hirtelen sokszorosára nőtt a leigazolt sportolók, hogy mehessenek konditerembe."


Várom a számokat!

2021. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Mert ebben az országban nagyon népszerű "okosban" megoldani a dolgokat. Oltást is az "ügyesebb" ismerőseim már mind megkapták (hiába nem idős/krónikusbeteg/EÜ-dolgozók...).
2021. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
46%

Édesem, naponta sok száz ember hal meg a kórházakban. Levegőért könyörögnek kzben. Te meg itten patkánykodsz?

Értelmet keresel, te utolsó tróger?

2021. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

6-os! 😂😂😂

Te egész életedben sírva, éhezve ülsz egy híd alatt,mert millióknak nincs mit enni, nincs lakásuk, meghalnak ilyen olyan okból?

2021. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Mivel a korlátozások értelmetlenek, mindenki ott próbálja meg kijátszani, ahol csak tudja. A korlátozások sehol nem állították meg a vírust, ellenben jól bedöntötték a gazdaságot, az emberek meg megbolondulnak otthon.
2021. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert egyesek élete annyira sivár hogy ettől érzik magukat valakinek.
2021. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

Az embereknek már elege van a korlátozásokból.

Plusz nem értem, hogy az hogy lemegyek teniszezni 1 emberrel miben veszélyeztet bárkit.

Így én is kiváltottam a versenyzőit, mert nem akarok 5 hónapig otthon ülni sport nélkül, pedig vagy 10 éve nem versenyzek.

Egyéni vállalkozóként meg miért ne írjak magamnak papírt?

Megtehetem, meg is fogom.

Atestem a fertőzésen, az oltást nagyszüleim már megkapták (2.ikat is) úgyhogy nincs miért aggódnom.

Szabályt meg nem szegek, ha 10 milliós büntetés fog érte járni akkor nem megyek. :D

De szerencsére egy önkényes gyerekes igazsagoszto miatt gyakorikerdeseken nem fogjak megvaltoztatni a rendeletet.

2021. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!