Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

"Már Mirkóczki is prolinak tartja a Jobbikot, korábbi pártja szövetségeseitől pedig egyenesen megőrül"


Forrás: [link]



2021. márc. 12. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, de nagyot nőtt a szememben 👍👍
2021. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Hallatlan mik vannak! Hát én most olyan mérges lettem, hogy bepisiltem.
2021. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem teljesen jól látja, kár, hogy az ellenzéki oldalon nem ez a szemlélet. Igaza van.
2021. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1:

"Nem tudom, de nagyot nőtt a szememben 👍👍"


Akkor ezek szerint nálad is gyakorlat, oda sz@rni ahonnan eddig ettünk. Büszke lehetsz magadra!

2021. márc. 12. 12:29
 5/12 hypno ***** válasza:
Nekem az ilyen "szemlézett" cikkekkel alapvető porblémám, hogy szükségképpen az egészből kiragadott részletek. Ráadásul a "cikkíró" szándékának megfelelően célzatosan ollózott a tartalom, vagyis a linkelt formájában értékelhetetlen.
2021. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Istenem, a lepontozógépeknek már erősen foltos a naci, de ők nem bepisiltek, hanem Gréczynek egy párat 😂👍👍👍
2021. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
A Jobbik pontosan odasz@rt, ahonnan eddig evett. A szavazóinak a képébe. A szavazók miatt volt ott, ahol. Ezután szembemenni az alapelveivel finoman szólva is vitatható. Azért jött létre a Jobbik, hogy a liberálisok ellen fellépjen. Erősítse a nemzeti öntudatot, megakadályozza a PC elmebetegség terjedését.
2021. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es!


Szerinted akkor, hagyni kellene orbánékat tovább garázdálkodni?

Mert, ha nincs ellenzéki összefogás, akkor ezeket törvényes úton soha nem lehetne leváltani, pedig már az ország háromnegyede erre vágyik.

2021. márc. 12. 12:44
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező: szerinted Gyurcsány nem fogja az első alkalommal kigolyózni az összes szélsőjobbost a buliból? Dehogynem, utálja őket, mint a sz@rt. Csak most szükség van rájuk a hatalom miatt.
2021. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Mirkóczki az mszp, dk támogatásával lett polgármester, pontosabban csináltak egy közös "lokálpatrióta" szervezetet, a választási plakátokon még a pártokat se tüntették fel.

Mirkóczki nem most lett szar alak, már akkor szar alak volt.

2021. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!