Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vadászat és foci helyett nem...

Vadászat és foci helyett nem kellene valami másra költeni a közpénzt?

Figyelt kérdés
Európa egyik legkorruptabb, legtolvajabb kormányának olyan fontos az emberi élet, hogy az oligarchák, strómanok és haverok zsebei szépen ki vannak tömve közpénzzel. Létezik a fidesznél korruptabb, tolvajabb, undorító banda?
2021. márc. 14. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem, szerintem inkább még többet kellene költeni vadászatra és focira.
2021. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Persze. Jobbik. Dk. Momentum. LMP.
2021. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Elvileg szélsőbaloldali politikusbűnözők bebörtönzésére, kivégzésére kellene költeni, de sajnos a rendszer korántsem olyan "náci", mint ahogy a szélsőbaloldali érintettek próbálják beállítani.
2021. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Oké értjük hogy neked sem tetszik, na és?
2021. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Meséld már el nekem, hogy van az amikor egy ilyen korrupt banda van hatalmon akkor dupla olyan gyorsan nő a foglalkoztatottság, V4-es szinten nő a GPD míg amikor meg nem volt ennyire korrupt a kormányunk akkor a V4 átlag felét se tudtuk.


Hogy van az, hogy amikor épp diktatúra van nálunk akkor mindenki mehet szabadon tüncizni amikor meg demokrácia volt akkor simán megeshetett, hogy 1 szemmel kevesebbel láttál mire hazaértél a tüntetésről.

2021. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Ebben a kerdesben mit szerepel a Fidesz? En egy tok atlagos parasztlegeny vagyok, de en is jarok vadaszni es focizni is szoktam ... pedig nem politizalok :)))
2021. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

5: cseppet se zavarjon, hogy 2010 óta nullaközeliek a kamatok, olcsó a pénz, pénzbőség van, vagyis hitelt is könnyű mindenre felvenni, egészen más a helyzet, mint az előzőek alatt, amikor világválság volt


Viktoréknak 10 év fellendülés jutott, ami csak a járvánnyal torpant, és 10 jó irány szélben könnyű hajózni, ez nem a kapitány érdeme.

2021. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
GDP: [link]
2021. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
A lengyelek kivételével stagnálunk a többiekkel együtt.
2021. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Plakátolásra.
2021. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!