Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán és a propaganda-gépezete...

Orbán és a propaganda-gépezete ezekről miért hallgat "szemérmesen"?

Figyelt kérdés

Amiben sereghajtók vagyunk:

"hogy noha nőnek a hazai fizetések, azok értéke a forint gyengülése miatt európai összesítésben még mindig az egyik leggyengébb bérátlagot jelent."


Amiben pedig dobogós helyen állunk:

"az adóék mértéke Magyarországon 43,6 százalék volt 2020-ban, ami a harmadik legmagasabb az EU-ban."


[link]



2021. márc. 18. 10:44
1 2
 1/11 Fsms ***** válasza:
100%
Nem fér bele a siker propagandába.
2021. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A szavazóik úgyse értenek meg ilyen bonyolult szavakat, mint forint gyengülése, bérátlag, adóék, százalék.
2021. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Na tessék, valamiben dobogós helyen állunk, de ti lipsik még ilyenkor is sivalkodtok. Nektek semmi se jó.
2021. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert a mindennapokban sok minden MÁS is számít!!
2021. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Ki az a hülye, aki még ilyen szennylapot olvas?


"Az mfor cikkében kiemeli, hogy az Eurostat adatai nem térnek ki részletesebb adatokra, amelyek rámutatnak..."


Lefordítom nektek: Mossuk kezeinket, csak átvettünk egy cikket. Nem néztünk utána semminek, de a cikk, amire hivatkozunk, az sem írt semmi tényszerűt. De nem is lehet ennél részletesebben foglalkozni a témával, hiszen az Eurostat adatai sem térnek ki semmire sem.


"... noha nőnek a hazai fizetések, azok értéke a forint gyengülése miatt..."

Milyen időszakot vizsgálunk?

Ilyen információk nélkül teljesen értelemetlen a kijelentés. A járvány előtt kifejezetten az inflációt meghaladóan nőttek a bérek.


Tudom, a ballib szavazók nem értnek ilyen bonyolult kifejezéseket, mint világválság, vizsgált intervallum, összefüggések.

2021. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4:

"Mert a mindennapokban sok minden MÁS is számít!!"


Ez igaz, de a tényeket elhallgatni, akkor is pofátlanság. Nem?

2021. márc. 18. 11:05
 7/11 A kérdező kommentje:

5:

"Ki az a hülye, aki még ilyen szennylapot olvas?"


Ne a "szennylappal" foglalkozz Mihályka, hanem a tényekkel!

Van már Kossuth-díjad?

2021. márc. 18. 11:09
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

6# jajjmá...a balliberális média még azt hallgatja el, ami kedvező lenne a Fideszre!!

Ennek én már nem dőlök be. Azt nézem cimbora, hogy az én életem milyen irányba halad, ha egyik, vagy másik oldal kormányoz. Innentől kezdve pedig nincs kérdés, Fidesz.

2021. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Azt nézem cimbora, hogy az én életem milyen irányba halad, ha egyik, vagy másik oldal kormányoz. Innentől kezdve pedig nincs kérdés, Fidesz."


Lölő Tóni, te vagy az?

2021. márc. 18. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

#7!


Egyszerűen fogalmazok, hogy te is megértsd:


Nincsenek tények a cikkben.

Ha valamit 5 számmal lehet jellemezni és egy cikkben csak 1 szám szerepel, akkor az nem tény, hanem megtévesztés, azaz hazugság.

2021. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!