Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszakapjuk valamikor még a...

Visszakapjuk valamikor még a régi életünket?

Figyelt kérdés
Néha elgondolkodtat a dolog, hogy most ugye megy az oltás "ezerrel", és ha elég embert sikerülne kényszeroltani, akkor elvileg szabadok lehetnénk. De ugye a tempó nagyon lassú, és nem is akar mindenki oltakozni, ami az elmúlt év kommunikációja alapján érthető is. Meg folyamatosan mutálódik a vírus, és a mai globalizált világban egy vakcinának jobban ellenálló mutáció simán el tud terjedni, akár észrevétlenül is, mert már nem mindegyiket mutatja ki a pcr teszt sem. Most már örökké a hullámokban és a folyamatos lezárásokban kell éljünk így, csak nyaranta lehetünk szabadok pár hónapig, egy a népesség nagyon nagy részére veszélytelen vírus miatt?

2021. márc. 18. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Nem fogjuk már sosem
Ez az utolsó ilyen hullám valószínű
Csak mi tudjuk visszaszerezni azt akár erővel is
Nem zavarnak a lezárások
Még néhány ilyen hullám lesz
Évente vissza fog térni a covid
56 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog úgy eltűnni, mint a gyermekparalízis, marad, mint az influenza.
2021. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 igen én is így gondolom, meg már kutatók is feltételezik, csak akkor nem tudom minek a nagy nyájimmunitásozás...
2021. márc. 18. 17:56
 3/19 anonim ***** válasza:
1%

Kényszeroltani? Van itt olyan, aki kényszeroltva lett az egeszsegugyi dolgozokat leszamitva?


Nem érzed, hogy az alacsony oltakozási kedvhez hozzájárult a DK orosz meg kínai vakcinás hisztije is?

2021. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól félek, hogy más semmi sem lesz a régi.... Sajnos ez a Convid egy negatív mérföldkő az emberiség életében.


Ez lenne a boldog békeidők ?

2021. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#2 az is biztos hozzájárult, de kényszeroltás alatt azt értem, hogy jelenleg kb az a kommunikáció, hogy akit oltanak az kapja csak vissza a régi életét. Ez így minden csak nem önkéntesség.
2021. márc. 18. 17:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4: Covid elírtam bocsánat.
2021. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem még megvan elzárva.
2021. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

#5

Sehol nem hangzott el olyan, hogy akit beoltanak az bármi előnyt élvez.

2021. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 de erre megy ki a kommunikáció már úniós szinten is a vakcinaigazolvánnyal pl.
2021. márc. 18. 18:01
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a vírus senkinek sem hiányzott... El vagyok keseredve. Nem jó az, ha káosz van. A káosz rossz és természetellenes dolog.
2021. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!