Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki Szaniszló Sándor,a 18.kerül...

Ki Szaniszló Sándor,a 18.kerület polgármestere, aki visszaküldte érdeklődés hiányában a kínai vakcinát?

Figyelt kérdés
Elsők közt regisztráltam a covid elleni oltásra de még nem kaptam meg. Sem ismerőseimtől sem tőlem senki nem kérdezte meg hogy kérem-e a kínait. Ha túl későn kapnám meg és rontanám a statisztikát az növeli a DK esélyeit a választáson? Főleg az orbanofóbok véleményére érdekelne.

#választási stratégia #DK-oltásiterv
2021. márc. 18. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Szaniszló egy baloldali demokrata nagyszerű stratégiai adottságokkal
Szaniszló egy gyilkos
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Na várjál, Szaniszló az polgármester, nem hiszem hogy neki van jogosultsága visszaküldeni a vakcinákat, nem gondolom, hogy ez polgármesteri hatáskör.
2021. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Itt is meg a fidesz propaganda.

Leírják pontosan a cikkben.

Elszállítatja a kormány az oltóanyagot, majd a fidesz média, azt mondja mindenhol, hogy ő küldte vissza.

Undorító amit ezek csinálnak.

[link]

2021. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-Nem dolgozom a polg.hivatalban ezért a médiából értesültem. A "független"-ből megint véletlenül kifelejtették, csak a propaganda TV-adta le. Nyilván ezt is csak kitalálták mint a migrációt áradatot.
2021. márc. 18. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
2: te teljesen nem vagy képben! A kormány nem szállíttatta el, ez egy KITALÁLT HAZUGSÁG VOLT, te DK imádó
2021. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
akkor miért törölte a posztot, ha annyira igaza lett volna?
2021. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért a Mandiner cikke hitelesnek tűnik. Főleg Szaniszló saját bejegyzése:

[link]

2021. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


És hol írja benne hogy ő küldte vissza a vakcinákat??

Hát sehol.

2021. márc. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6- Elfogadom hogy a fidesz média megint görbítette a teret ahogy szokta. De azt a gyalázatot nem mossa le rólatok hogy az emberek bizalmatlanok lettek a kínai oltások iránt, ezért akadozik a folyamat és sokan ebbe fognak belehalni. Persze nem várhatok el ennyi önkritikát ennyire nem vagyok naív.
2021. márc. 19. 07:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja elszúrtam a címzést 2, 7 bocs 6-os.
2021. márc. 19. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!