Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alábbi videóban Németh...

Az alábbi videóban Németh Szilárd bukkan fel?

Figyelt kérdés

Ez a videó kb a 2000es évek elején készült, az akkori baloldal kampány filmjeként, biztosan sokan ismerik

[link]

0,45-0,50 között felbukkan egy alak aki egy az egyben Németh Szilárdra hasonlít. És ugye róla tudni kell hogy SZDSZ alapító tag, sokáig baloldaliként tevékenykedett de nem tudom mikor keveredett a FIDESZ-be.

Ezért tehát a kérdésem hogy akkor ott lehetett e még, és a videóban ő jelenik e meg.

Ha nem akkor bocsánat a kerdesért, tényleg csak kiváncsiság.



2021. márc. 19. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

loool, hát tényleg nagyon hasonlít rá, de szerintem már ez kiderült volna korábban, nem?

Mármint a sok mém oldal minden hülyeségére rákapott már, de ha ő az akkor KÉSZ VAGYOK :DDDDD

2021. márc. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
inkább az apja lehet vagy báttya :)
2021. márc. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó de szerintem ő régen is így nézett ki mint most :D

De igaza lehet abban elsőnek hogy már kiderült volna, szóval a kérdést megvalaszóltnak tekintem. :D

2021. márc. 19. 01:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, az Kiss Péter volt. Nézz utána, ki az.
2021. márc. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, a beszélő krumplinak egy nagy bibircsók van a szeme között is
2021. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!