Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek előbb-utóbb...

Szerintetek előbb-utóbb Magyarország is multikulti ország lesz?

Figyelt kérdés
Nyugat-Európa országai előbb-utóbb megtelnek, szerintem egyre többen fogják felfedezni maguknak Magyarországot (és Kelet-Közép-Európát) is, hiszen a harmadik világból nézve hazánk is a magasan fejlett országok táborát képezi. Mindemellett az EU-s pénzeknek köszönhetően Magyarország egy viszonylag gyors fejlődésen ment át az elmúlt évtizedben. Tudom, hogy ebbe sokan bele fognak kötni, de én külföldön élő magyarként mindig látom a pozitív változást, amikor hazatérek.

2021. márc. 20. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Miféle pozitív változást látsz te itt? Pláne a "multikulti" tekintetében?
2021. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Remélhetőleg, ilyesmi nem fog történni.


A nyugaton levő négereket,arabokat is haza kellene zavarni.Jön a 4. ipari forradalom, semmiféle érv nem lesz az ottlétük mellett.

2021. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország multikulti, tul képpen mindig is az volt.


Jelenleg a magyarokon kívül elsősorban romák, svábok illetve a környező országok népei (horvátok, szerbek, szlovákok stb.) lakják.

2021. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Ez az ország régen, mikor még nagy volt, multikulti volt. Nézz szét, még most is látod a nyomait.


Az olyan prolik, mint 2-es amúgy a kedvencem... :D Hajrá, menj, mond meg az angoloknak, hogy nincs szükségük a munkásokra, holott (vírus előtt) nonstop, brutális munkaerő hiányban szenvedett a gazdaságuk. (csak london 400.000 betöltetlen állás, minden nap)

2021. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
3as mondja az igazságot, én is sváb vok pl.
2021. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A pozitív változásokat gazdasági értelemben látom.
2021. márc. 20. 20:41
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Az attól függ, hogy a választópolgárok többsége milyen "ügyintézőket" választ meg. Bezárkózhat, mint Észak Korea, teljesen kinyithat, mint pl. Ny-Európa egyes államai, és lehet az arany középúton is.
2021. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

Hát, én ettől nem tartok, mert jelenleg már Románia, Oroszország, Törökország is gazdaságilag jobb és vonzóbb ország. Szóval az a bevándorló aki eljön Törökországból az nem áll meg Nyugatig.

Afrika az más tészta. Annak a tétje már sokkal nagyobb mint hogy Magyarország multikulti lesz-e vagy sem. Hanem, hogy a túlszaporodástól kihal-e az emberiség. Ez a tét ott.

2021. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tavesz bakhtalo!

Itt van már a multikulti rég óta tesvérem! 🇸🇪🔪📱

2021. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Franciaországban minden 2. ember színesbőrű, másrészt akárhányszor voltam kint és kértem útbaigazítást egyikőjük sem volt hajlandó angolul megszólalni, franciául magyarázták el többen is hogy annyira utálják az angolokat hogy nem szólalnak meg angolul.

Én tartok a multikultúrától, minden népnek megvan a maga kultúrája és azt tartsa az országán belül, ennyi.

2021. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!