Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc üzleti intelli...

Mészáros Lőrinc üzleti intelligenciával megáldott ember? Hol tanulta az üzleti tanulmányait?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy 20 éve vagyok én is vállalkozó, de egy csomó pénzt kifizetek, hogy az egy darab vállalkozásomban megtanuljam, hogy kell önjáróvá tenni, hogy kell felelős munkatársakat kinevezni. Mészáros Lőrinc ezeket alapból ismeri? Hol tanulta?

2021. márc. 22. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Az élet iskolája, ahol az Isten a tanár!
2021. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Minden bizonnyal. Ha tudnád a titkot, te is sikeres lennél, nem itt irigykednél.
2021. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alapokat a gázszerelő szakiskolában kapta, a többi született tehetség.
2021. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az üzleti tanulmányait az Erős Hátszél Haveri Tudományegyetemen/És Seft kereskedelmi kiegészítőn tanulta !
2021. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Meszaros Lorincnek csak az elejen kellett bedobnia magat ... kesobb mar godolkodtak es gondolkodnak helyette erre alkalmazott emberek :)
2021. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer kell jol tudni a lotto nyeroszamait ... utana mar csak kolteni kell a penzt :)))
2021. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Úgy hogy a sok lopott pénzel nem bánik sehogy, hiszen akinek nincs annyi az gondolkodik mibe is fektessen ő meg úgy van vele " Na ma elment 20 milliárd ft egy rossz befektetésre, holnap a másikra teszek 15-öt" alapon tolja. Ha szarásig vagy pénzel még ha buksz az sem érdekel, olyan mint a társas, csak te dobsz más nem.


A másik meg, hogy itt helyben van cége ami a 10 év alatt 3 névváltáson esett át, vajon miért? Megsúgom, becsődült aztan új névvel nyitotta meg 2 hétre rá ugyan azt a céget, a papirok meg eltűntek :)

2021. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az álja nép van a tanulásra ráutalva. Lölőkének a génjeiben van mindem, ami a tollasodáshoz kell.
2021. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mészáros Lőrinc: Okosabb vagyok, mint Zuckerberg.

No comment.

2021. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!