Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy aki...

Egyetértesz azzal, hogy aki kiáll az LMBTQ-emberek mellett, azt el kell távolítani a közéletből?

Figyelt kérdés
Pl. a Hrutka-ügy.

2021. márc. 23. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, tűnjenek el a képernyőkről.
Szerintem maradjanak.
94 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem, egy társadalomban mindenféle emberek vannak. Elkezdünk szelektálni, gyorsan oda jutunk, aki nem tetszik, arra ráhúzunk valami. A közéleti embereket, az alapján kéne megítélni, mit tesznek a közért.
2021. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindegy,hogy áll ki.Ha bántanak valakit azért, vagy ha szivárvány zászlót lengetve köpköd, propagandál.


Utóbbi el,előbbit nem feltétlenül.

2021. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
És mi lesz a következő lépés? Ha valaki meleg azt is el kell távolítani? Vagy ha más a vallása, mint a többségnek azt is? Tudjuk hová vezet ez...
2021. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Sem azt nem kell aki mellette szól.

Sem azt aki ellene szól.


Szólásszabadság legyen, mindkét politikai oldalon.

2021. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen nem. Nem a középkorban vagyunk, hogy bárkit keresztre feszítsünk, aki nem ért velünk egyet.
2021. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

Én homofób vagyok.

Nem igazán bírom a melegeket semmilyen téren. Az a felvonulás is amit csinálnak az gyomorforgató. Nem mindegy hogy szólsz a gyerekhez, mert károsan befolyásolja a fejlődését. Nem hallhat káromkodást, vagy láthat meztelenkedést a tévében, mert károsan befolyásolják a fejlődését. De a meleg felvonulás az jöhet.

Mindenkinek a saját magánügye, hogy mit csinál a hálószobában. Oké, de a melegfelvonulás akkor mi a tökszárnak?? Meg minek túltolni a tévékben is az lmbtq szálakat??



De ez, hogy most egy meleg pár ne fogadhasson örökbe?? Ezt nem támogatom. Az örökbefogadásnak sok feltétele van. Ha ezeknek megfelelnek, akkor miért ne?? Jobb dolguk lenne a gyereknek egy meleg párnál, minthogy azt érezze, hogy senkinek nem kell. Sokan már nyitottabbak is a dologra. Én maradok ugyan úgy homofób. A melegeket nem szívlelem, de a gyerekeknek jót akarok. Nem hinném hogy sokkal jobb intézetbe felnőni, úgy hogy senkinek nem kellesz, mint egy családban ami esetleg kicsit fura. De nem bántanak, amit tudnak megadnak, nem kell aggódni semmiért.


Akik "kiállnak az lmbtq emberek mellett", nem biztos, hogy mellettük állnak ki. Lehet őket is inkább a gyerekek érdeklik. Ha megfelel egy ilyen pár a szigorú feltételek mellett, akkor ne ez legyen már akadály.

2021. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Azt kéne megérteni, hogy a homoszexualiás NEM FERTŐZ. Nem nevelés kérdése.


Én Hollandiában éltem 2 és 18 éves korom közt, abban nőttem fel, hogy a melegek ugyanúgy teljes értékű emberek, ugyanúgy szeretjük és tiszteljük őket, mint bárki mást. Nálunk volt gyerekkorunkban is több olyan mesekönyv, amiben voltak meleg szereplők, mégsem okozott semmi kárt a fejlődésünkben. Hárman vagyunk testvérek, mindhármunk heteroszexuális lett. Annyiban különbözünk csak a Magyarországon felnőttek többségétől, hogy nem utáljuk a melegeket. Mert nincs rá okunk.


Mi lesz a következő, tiltsuk be a magyar Himnuszt, mert a homoszexuális Kölcsey írta? Kaparjuk le a Sixtusi-kápolna festményeit, mert a homoszexuális Michelangelo festette?

2021. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha pl munka helyen is folyton nyomatja a propagandát akkor én elzavarnám. Nem mindegy hol csinálja. Van ahol meg van ennek is a helye meg van ahol nincs
2021. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
34%

#6-os: Nem igaz, hogy a Pride-on alulöltözött emberek vannak. Mutass nekem itt bármi durvát... [link]


Nem tudom hol élsz, nálunk falun nyáron az utcán is képesek fecskében mászkálni 150 kilós férfiak... A Budapest Pride-on ahhoz képest nagykabátban vannak az emberek.

2021. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

kövezzetek meg érte de szerintem nem a melegek itt a probléma

a meleg legalább dolgozik, az összes akit közülük ismertem rendes tisztességes munkából él

közben a tizennégy gyerekes cigány családokat támogatjuk a melegek által termelt gdp-ből meg befizetett adóból... azokat a családokat, ahol anyuka-apuka nem is akar tenni semmit, mert minek dolgozzon, ha sok gyerek után sok a támogtás?

a melegek gyerekvállalását meg azért támogatom, mert korábban is csak azok a gyerekek kerülhettek hozzájuk, akik másnak nem kellettek. ha egy gyerek tényleg egy házaspárnak sem kell, akkor adják oda egy meleg párnak, akkor legalább esélyt kap arra, hogy tanuljon, hogy valaki után ő is örököljön. ha intézetis marad, 18 évesen kirakják, onnan egyenes az út a bűnözésig meg a börtönbe.

2021. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!