Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell várni az ország...

Miért kell várni az ország újranyitásával a 65 év felettiek beoltására? Miért nem kérik meg őket, hogy most 2 hónapig ők maradjanak otthon?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor kijelentette, hogy a gazdaság újraindításával meg kell várni, amíg minden 65 éven felülit beoltanak, aki regisztrált. Ahelyett, hogy mindenkit büntetnek a korlátozásokkal miért nem kérik meg a még nem oltott 65 éven felülieket, hogy maradjanak otthon, és miért nem kapnak egy dedikált vásárlási idősávot mondjuk heti 3 nap, 2 órában, amikor mehetnek vásárolni?
2021. márc. 23. 16:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
21%
Mert ez nem úgy működik, hogy te ki akarsz menni bárhová, az összes 65 éves meg maradjon bent a lakásában végig, hogy te bulizhass.
2021. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
66%
A te terved kérdező jelenleg az, hogy az öregek hetente 6 órát mehessenek ki, te pedig a maradék 162 ben?
2021. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
A nem beoltott öregek, kimenni tőlem bármikor kimehetnek. De boltba/piacra ebben az időszakban járhatna a nem oltott 65 év feletti a saját biztonsága érdekében.
2021. márc. 23. 16:47
 4/49 anonim ***** válasza:
21%
Ma mondták valahol, hogy az egyik kórházban már 52% a 65 év alattiak arányaa covidosok között. Szóval többen vannak a fiatalabbak, ne gondolod, hogy ők immunisak.
2021. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 alletta ***** válasza:
13%
fiatalabb korosztályban is sok már a beteg. szerintem már nem lehet meghúzni a határt 65 évnél.
2021. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, nem lesz nyitás akkor sem, ha mindenkire rákényszerítik az oltást. Akkor majd kitalálnak egy olyan mutációt, ami ellen nem használnak a meglévő vakcinák.
2021. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
0%

"A nem beoltott öregek, kimenni tőlem bármikor kimehetnek. De boltba/piacra ebben az időszakban járhatna a nem oltott 65 év feletti a saját biztonsága érdekében."


Akkor ha ők kimennek az utcára, akkor meg te nem mehetsz kérdező oké?

2021. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező


Amíg volt nekik sáv sem tudtak megülni a seggükön, befurakodtak más sávjába, mert őket nem korlátozhatja semmi. Ezt sem tartanák be.


#1


Átlátszó a trollkodásod.


#4


Nekem meg tegnap valahol azt mondták, hogy valamelyik ország valamelyik kórházában találtak valamelyik embernél valamilyen különleges gént, ami valami módon természetes módon immunissá tette a covid ellen és valamilyen módszerrel valamilyen vakcinát készítenek belőle, ami valamilyen szinten mindenkit immunissá fog tenni a valamilyen covid ellen.

2021. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
0%

"Átlátszó a trollkodásod."


Hát pedig nem trollkodás, szóval benézted. A magyar egy önfejű nép, lazán bezárná a másikat, hogy ő jól szórakozzon. Ugye ha a fiatal bárhová mehetne, akkor nem futhatna össze az utcán az öregekkel. Szóval akkor lenne egy olyan sáv is, amikor a kérdező és a többi fiatal nem mehet ki az utcára. Ugye nem csak a másikat lehet bezárni.

2021. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
59%
Én is fiatal vagyok, így én se.
2021. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!