Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell várni az ország...

Miért kell várni az ország újranyitásával a 65 év felettiek beoltására? Miért nem kérik meg őket, hogy most 2 hónapig ők maradjanak otthon?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor kijelentette, hogy a gazdaság újraindításával meg kell várni, amíg minden 65 éven felülit beoltanak, aki regisztrált. Ahelyett, hogy mindenkit büntetnek a korlátozásokkal miért nem kérik meg a még nem oltott 65 éven felülieket, hogy maradjanak otthon, és miért nem kapnak egy dedikált vásárlási idősávot mondjuk heti 3 nap, 2 órában, amikor mehetnek vásárolni?
2021. márc. 23. 16:20
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

"#27 Tehát nem tudod. Csak azt nem értem, miért kellett ezt ilyen bő lére ereszteni. Karakterszámra fizetnek?"


Nem.

2021. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként én 1 hónapja nem kapok választ a korlátozásellenesktől arra a kérdésre, hogy ha a média kamuszámokat közöl, akkor honnan tudják, hogy nincs több fertőzött, mintha nem lennének korlátozások. Tőlem elvárjátok, hogy válaszoljak de ti 1 hónapja nem tudtok. xDDDD
2021. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
71%

"Na és te megtudod magyarázni, hogy honnan tudod, hogy honnan tudod az USA helyzetét? Ja igen, a médiából. Csak a médiát állandóan lehazugozzátok."

Nem a médiából, hanem a statisztikákból. A média különben is csak a rettegtetés irányába hazudik.


"Meg tudod magyarázni, hogy a színház, a mozi, miért létszükséglet?"

Aki ebből él, annak létszükséglet, ahogy már írták. Másnak nem létszükséglet, és nem is írta ezt senki, de nincs ok a bezárásukra.


"Meg tudod magyarázni, hogy miért baj az, ha egy öreg kimegy az utcára akkor ő a felelős de a bulizók nem felelősek akik járvány közepén hetente zsúfolt tömegben voltak?"

Aki egészséges, az nem terjeszti a vírust, tehát sem az utcára kimenő öregek, sem a bulizó fiatalok nem felelősek, ha egészségesek. Viszont az öregek érdeke, hogy vigyázzanak magukra, nem a fiataloké. Ezt is írták már, de te szándékosan nem fogod fel, mert diktatúrapárti vagy.


"Meg tudod magyarázni, hogy Ausztriaában, Németországban a demokrácia fellegváraiban miért van coviddiktatúra?"

Mert ezek nem a demokrácia fellegvárai, hanem legalább olyan diktatorikus országok, mint Magyarország.

Na, végeztem itt a bérrettegőkkel, erre is csak a becsület kedvéért válaszoltam.

2021. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
31%

"Aki ebből él, annak létszükséglet, ahogy már írták. Másnak nem létszükséglet, és nem is írta ezt senki, de nincs ok a bezárásukra."


De van ok a bezárásukra, ott is terjed a vírus. Ráadásul a kenyér midnenkinek létszükséglet, a pia meg azoknak, akik rásózzák a másikra.


"Aki egészséges, az nem terjeszti a vírust, tehát sem az utcára kimenő öregek, sem a bulizó fiatalok nem felelősek, ha egészségesek. Viszont az öregek érdeke, hogy vigyázzanak magukra, nem a fiataloké. Ezt is írták már, de te szándékosan nem fogod fel, mert diktatúrapárti vagy."


De igen, ugyanúgy terjeszti, csak észre se veszi, ha elkapta.


Na látjátok, egyrészt nem vagyok bérrettegő másrészről nem mondasz igazat se. :D

2021. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
Ja, még azoknak sem létszükséglet a kocsma, színház, akik ott dolgoznak. A létszükséglet az, ami nélkül nem lehet élni. Mozi nélkül lehet, kenyér nélkül (étel), nem. A válaszok mind hülyeségek. Nem vagyok diktatúrapárti, ezt is benézted. Mennyi kamut írnak a korlátozásellenesek, maradjon csak még egy ideig. Mi a diktatúrapárti azon, hogy ameddig veszély van, vigyázzunk? Ez neked diktatórikus gondolat, hogy vigyázzunk a másikra? LOL
2021. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
31%
Ja és látom a korlátozáspártiak a létszükséglet szót sem ismerik, valaki leírná nekem, hátha egy közületek ismeri?
2021. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Lepontozóművészek újra kérdezem, mit jelent a létszükséglet? Azt, ami nélkül az emberi faj nem tud élni. Mi az? Pl az étel. Azt a kommentet meg felpontozzátok, ami szerint a mozi létszükséglet, mrg a színház, pedig nem az. Én nem rettegek a vírustól, viszont kellenek a korlátozások, engem lerettegőztök, pedig a vírustól éppen nem rettegek, bár mástól igen. Bezzeg nem tudjátok elmodnani, hogy miért létszükséglet a mozi, színház, mert nem az. Bezzeg a kommentre megy a zöld pia, indoklás nuku... A létszükséglet minden ember számára létszükséglet, nem szelektál, hogy neki az, neki nem az. Sajnálom, hogy a gyakorin ennyi a fos véglény, hogy ezt el kell magyaráznom, hogy mi a létszükséglet. Viszont egy ránézésre egészséges fiatal is fertőz, ez is tény. Hadilábon álltok a tényekkel, maradjon csak a zárás. :D
2021. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, te aztán nagyon megragadtad a lényeget. Tök mindegy, hogy definiáljuk a szót. De az tény, hogy akinek a munkahelyét, megélhetését a színház, mozi, diszkó, étterem, utazási iroda stb. stb. jelentette, annak most komoly gondjai vannak azzal, hogy hogyan etesse a családját. Ha nincs pénz, nincs mit enni. Enni pedig létszükséglet.
2021. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%
Igen de a világban mindig mindenkinek volt mit ennie eddig? Nem! Mellesleg ha valaki elkapja a covidot a bulizó fiatalok miatt és ő cmeghal, akkor ő kielégíti a létszükségleteit holtan? Amég világ a világ volt, sose volt mindenkinek mit ennie, ez nem a covid vívmánya! A szórakozó fiatalok meg megfertőznek másokat, az nem zavar titeket. Mellesleg akit egészségesnek hiszünk, ő lehet covidos is, vagy tévedek? Az a bizonyos statisztika, amit elsőre elhittek, hogy a fertőzöttszám nem emelkedik, azt bezzeg elhiszitek, viszont a mi oprszágunk statisztikáit nem! Továbbra is szemellenzősök vagytok, csak azt a statisztikát hiszitek el, ami megerősít titeket a hitetekben, hogy nem kell korlátozás. Képzeljétek el, az orvosok rengeteg covidost látnak, ha ti nem is.
2021. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
51%
A világban mindenki egészséges volt eddig, és mindenki örökké élt? Nem. Ha már a te logikádat követjük, kedves bérrettegő.
2021. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!